La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

10

To, co lubimy tutaj najbardziej - staty Ronaldo ;)
https://x.com/SarahStats/status/676153908771864576

1

@Korbel Najbardziej mnie w tym śmieszy, że - przy całym szacunku dla Celty, która nas uczciwie rozjechała w tym sezonie - mecz z nią jest zaliczany do "big games", podczas gdy jeszcze pół roku temu to byłby zwykły średniak na poziomie Malagi czy Sociedadu. Oczywiście nie muszę dodawać, gdzie Cristiano strzelił tego samotnego gola w starciach z "wielkimi rywalami"? :D

0

@Ledsbourne Pół roku temu, czy rok - tak. Ale teraz Celta jest czwarta w tabeli, ustępuje tylko trzem wielkim firmom (Realowi o zaledwie 2 punkty); pokazała, że potrafi pokonać (a nawet pogromić...) najlepszych - siłą rzeczy zaliczają ich do "big games". Jak by nie patrzyć, jedna z lepszych drużyn w Europie w tym momencie. Myślę, że mieliby nawet szansę powalczyć o takie teoretyczne "Top10 Europy".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?