- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
5
http://wpolityce.pl/media/275085-zobacz-jak-manipuluja-klatka-po-klatce-zdanie-po-zdaniu-rozkladamy-material-lewickiej-z-wiadomosci-tvp-ktos-bedzie-jej-dziela-bronil
polecam
6
@barcelonaLM Ładnie wypunktowane...
Powiem Ci, że telewizji za dużo nie oglądam, ale ostatnio z przyjemnością lukam na Wiadomości TVP (TeleVizjaPlatformy). Mimo wszystko sporą satysfakcję sprawia ten ich cały ból dupy, to szczekanie na PiS. Piękna sprawa. Oczywiście nawet nie można tego nazwać dziennikarstwem, a pani Lewicy... ekhm, Lewickiej (przepraszam) - dziennikarką.
Pan Schulz ogłosił już u nas zamach stanu i tak sobie myślę, kurde, co tu się dzieje? Już zamach stanu przeprowadzono? Normalnie historia dzieje się na naszych oczach, będzie o tym w podręcznikach.
A najciekawsze, że Lisek-Chytrusek w swoim programie wczoraj (widziałem na żywo) zasugerował, że... wraca PRL. Chyba nawet już w nim żyjemy. Chyba zaczynam robić zapasy żywności?
5
@Korbel Ten cały schulz to chory człowiek, pierw mowil ze sila bedzie wciskal imigrantow, teraz mowi o jakims zamachu stanu. Ciekawe czy przeprosi za te slowa a na to sie nie zapowiada. A PO tymi swoimi szopkami niech sie schowa, nawet glupiej kartoniady nie potrafia ułożyć w sejmie
http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/145019110411258773957.jpg :D
5
@barcelonaLM Lol... Widzisz, tak tam wysoko chciał jeden ziomek swoją literkę wynieść, tak się chciał pokazać - że i swoje słowo, i to powyżej spierdzielił... :D
Dobrej nocy wszystkim!