- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
5
O której gra Real dzisiaj rewanż z Cadiz?
2
@Tarzan
0
@Tarzan Przypomnę dla Twej,mojej,waszej i naszej satysfakcji,że nie gra bo został wykluczony :D :D :D
48
@Tarzan Odpowiedź na to pytanie, wyślę ci faksem.
2
@Tarzan Jeszcze nie poinformowano Pereza o której.
3
@Tarzan Piękna kpina :) współczuję tym co nie czają ironii
3
@popis1 Dokładnie :D
pozostaje tylko:
17
@Tarzan Żarty żartami, ale biednego Ramosa wkręciłeś :D http://static.fangol.pl/content/1/6/a/16a7fe170f8baaabc6d0ed098cf9493d-full.gif
0
@popis1 Ja z kolei wspólczuję tym, którzy rzeczywiście myślą, że jej nie czaję.. wstawiony filmik miał na celu ukazać reakcję związaną z przesadnym już powielaniem "żartu", który przestał być śmieszny zanim zaczął..
1
@derlis Czy ja pisałem o Tobie? Oj ktoś tu ma wysokie mniemanie o sobie a przy okazji ból czterech liter ;)
0
@popis1 Aha, to rozumiem że na ogół sobie tak ludziom w wypowiedziach współczujesz? Wobec tego muszę okazać podwójne współczucie.. ^^
1
@derlis Chłopie ogarnij się, najpierw się czepiasz a potem współczujesz, masz jakiś problem ze sobą? Wyjdź z domu, zrób coś pożytecznego, ja nie jestem psychologiem, nie pomogę Ci w Twoich problemach...
0
@popis1 .. bo mi wpajasz jak jakiemuś debilowi, że nie chodzi o mnie w sytuacji, w której klarownie to widać.. komu niby współczujesz, skoro po komentarzach widać, że wszyscy załapali, a tylko mój na to nie wskazuje?