La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

0

z chelsea wywalic jeszcze coste fabregasa i pedro widac ze to liga angielska jest dla nich za trudna do tego wywalilbym jeszcze oscara w zamian zakupic dobrych zawodnikow jak teixeira i moze to jakos bedzie bo lubie nawet chelsea:)

konto usunięte

7

@konrados123 Za trudna? Przypominaj sobie poprzedni sezon Costy i Cesca... nagle PL jest za trudna?
A Pedro w takiej formie to i w Polsce miałby problemy.

0

@Stinger mówie co widze xd

konto usunięte

0

@konrados123 Oglądając ostatnio Cheslea to wychodzi że PL za trudna jest też dla: Williana, Hazarda, Falcao, Remy'ego, Ivanovicia, Courtuoisa...

0

@konrados123 Chyba przez zamknięte oczy.

0

@Stinger willian jest chyba najlepszym zawodnikiem w chelsea -.- , courtois po kontuzji, remy to rezerwowy hazard da rade tylko nie z mou a falcao juz dawno skonczony

konto usunięte

0

@konrados123 No i co z tego? W poprzednim sezonie Costa, Cesc czy Hazard dawali radę i z Mou... zjedli Anglię na śniadanie... trzeba po prostu przyznać że każdy z nich gra cienko plus bez sensowna taktyka Mou co równa się tragiczna gra Chelsea.
Poza tym Willian w poprzednim sezonie wcale nie czarował, owszem nie grał źle ale nie był lepszy od Costy, Cesca i Edena, a teraz nagle nakrywa im czapką... Uważasz że tamta trójka zapomniała jak się gra w Anglii, a Willian się nauczył?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?