La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

2

W czerwcu, przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy, piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się ponoć z Holandią i Litwą.

0

@hen0x Ciekawe gdzie odbędzie się mecz z Holandią, chciałbym Warszawę, pojechałbym :D

konto usunięte

0

@Bamek94 Może Śląski xD chyba jeszcze go nie otworzą na imprezy masowe niestety

konto usunięte

1

@hen0x Holandia to mimo wszystko Holandia, nie ma co patrzeć na eliminacje.. solidny przeciwnik, pokaże nam na czym mniej więcej stoi nasza kadra tuż przed turniejem.

2

@Bamek94 W planach jest zorganizowanie spotkania na Stadionie Narodowym, ale nie wiadomo czy uda się skoordynować to ze szczytem NATO.

2

@derlis Co racja, to racja. Jeden mecz z wielkim przeciwnikiem jest potrzebny. Później najwyżej ''odbijemy'' się na Litwie. Swoją drogą, to ciekawe czy dojdzie do ''pojedynku'' Lewandowskiego z Robbenem. Arjen ostatnio coś mówił, że być może w reprezentacji nigdy już nie zagra.

konto usunięte

0

@hen0x Milik też by pewnie się zmierzył z którymś z kolegów.. ^^

2

@derlis Nie obraziłbym się gdyby coś strzelił Cillessenowi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?