- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
2
cadena ser: trwaja potajemne rozmowy z Mou w sprawie zatrudnienia w realu
CR7 w trakcie meczu powiedzial do kibicow realu " ztn to co robicie na lozku z zona:) , za tak powiem , kamaery to uchwycily i pilkarz ma sie z tego wytlumaczuc.....
-JA sie pytam czemyu ma sluzyc taka polemika z kibicami?-TO nic nie daje, takie odzywki w trakcie meczu, a tylko szkodza pilkarzowi .
2
@poeticus3 Grzmota moga nie lubic i nie cierpiec kibice innych druzyn przed ktorymi odstawia te szopki z nurkowaniem itd. ale akurat tego bydla z Madrytu nie moge zrozumiec.
Rowno rok temu nap... staty to mu 70 bramek w sezonie wrozyli teraz forma spadla i robia z niego niezla szmate :)
I tutaj jedno pytanie mnie bardzo ciekawi. Co by robili kibice Barcy gdyby Leos przestal tak grac jak teraz?:))
1
@samo306 Wybacz ale to kibice opłacają pensje więc mają prawo wymagać dobrej gry i ZAANGAŻOWANIA. Szczególnie tego drugiego nie widać u gwiazdeczek z Madrytu. I jeszcze narcyz ma czelnosc podnosić głos na kibiców? Wstyd.
2
@Razorek no pierwsze słysze żeby kibic opłacał pejsne piłkarza :)
Z tego co wiem kibic opłaca składe socio klubu by mieć dostęp do biletow na najważniejsze mecze gdzie kibic postronnny może zapomnieć.
Kibic to se może wymagać. Jak mu się coś nie podoba to droga wolna do drugiej części madrytu. Krytykowac i gwizdać można wtedy kiedy ekipa gra DNO a z tego co widze co real wyszedł z 1 miejsca w grupie i ma 3cie miejsce w tabeli ligi Hiszpańskiej. To jest tragedia?
2
@Wojciech6 Czyli klub pieniądze zbiera z drzewa tak? Ja myślałem, że dochody z biletów, praw telewizyjnych, klubowych gadżetów, stadionu i całej otoczki generowanej przez kibiców idzie na zespół. Tragedią jest 4:0 z Barceloną, żałosny remis z Atletico czy Porażka z Sevilla. Już nie wspominając że grając 11 na 11 przegrywali u siebie z Rayo. Chyba mi nie powiesz, że Real gra doskonale :) Pierwszą osobą której ma zależeć na klubie jest kibic. A jeśli kibic widzi, że dzieje się źle to musi wyrazić swój sprzeciw. Rola piłkarza jest odwdzięczyć się dobrą grą.
3
@Razorek Kibice to sa w BPL I w Bundeslidze a w LaLiga to jest tragedia. real ma na trybunach cos co przychodzi ogladac duzo goli jak cos juz nie idzie to chusteczki. U nas na meczu 80 t. narodu z kanapkami ktorzy od czasu do czasu krzycza Leo ;) Wezmy taki Arsenal - nie pamietam nawet czy przez ostatnie 20 lat wygrali BPL ? Liverpool? MU? Niewazne jak jest zobacz na doping tych ludzi ;)
PS: szczerze nie cierpie BPL ale tych ludzi na trybunach I'm zazdroszcze
0
@Razorek Kibice opłacają pensje piłkarzy? No już ciężko wymyśleć większy absurd.
0
@Qlewer To teraz ładnie opisz z jakich tytułów klub zarabia.
0
@Razorek Sponsorzy, kontrakty, telewizja, reklamy itp . itd.
Przytoczone przez Ciebie "gadżety, stadiony" raczej nie wystarczą na opłacenie pensji zawodników na cały rok. Jest to na pewno jakaś część, ale nie na tyle znacząca, żeby mówić o opłacaniu przez kibiców.
Dlatego trochę na wyrost jest tu mówienie "płacę to wymagam".
0
@Qlewer Sponsorzy - Dlaczego dana firma podpisuje kontrakt z klubem? Ano by dotrzeć do nowych klientów którzy są uwaga uwaga kibicami. To chyba wyjaśnia dlaczego Katar linie lotnicze chcą sponsorować Barcelonę a nie Termalicę.
Telewizja, reklamy - Jesteś kibicem i chcesz zobaczyć Barcelonę w akcji. Musisz zapłacić 11 zł za Eleven. Te pieniądze, i pieniądze z reklam muszą być wydane na prawa telewizyjne by Eleven mogło Ci pokazać ten mecz. Oczywiście te pieniądze przechodzą przez kilka szczebli i kończą w kasie klubu który sprzedaje swoje prawa.
Wszystko toczy się wokół kibiców. Więc uważam, że kibic jednak ma prawo wymagać, żeby te gwiazdeczki chociaż się starały... Przejrzyj wywiady pomeczowe zawodników Realu. Ciągle te same teksty, że nie walczyli na miarę tego klubu, że odpuścili. Kibic ma prawo być wkurzony. Szczególnie, że Real czy Barcelona to nie są kluby szejków którzy pompują całe pieniądze a klub należy do socio.
0
@Razorek To jest marketing, reklama, im ktoś bardziej znany i rozpoznawalny tym ma większe pieniądze i wpływy- chcą ich sponsorować bo są jednym z największych, najbardziej znanych klubów na świecie. Kibice też tu mają wpływ, ale nie powiesz mi chyba, że tylko kibice Barcelony czy Realu oglądają mecze wykupione. Zresztą nieistotne- nie ma sensu wchodzić w szczegóły.
Złota myśl na koniec- kibice generują wpływy, ale nie opłacają zawodników z własnej kieszeni, tak to zabrzmiało z Twojej wypowiedzi.
Oczywiście, że wszystko toczy się wokół kibiców, bo to dla nich piłkarze grają. Pomeczowe wywiady rzadko słucham niezależnie od strony, bo najczęściej są to powtarzalne schematy i puste słowa.
Kibic ma prawo być wkurzony, ale czy jakieś wielkie rozżalenie jak Real przegra mecz jest zasłużone? Równie dobrze możemy poczekać jak Barca przegra np. dwa mecze pod rząd bądź straci punkty w głupi sposób jak ostatnio- wtedy też należy zarzucać im, że się nie starają dla kibiców? Trochę pokrętna logika. Jak ktoś już wspomniał sam Real wyszedł z 1 miejsca w LM i dalej będzie liczył się w walcze o La Liga więc tragedii nie ma, a pojedyncze wpadki wynikające ze słabszej dyspozycji zdarzają się każdemu, idę o zakład, że Barcę też to czeka po nowym roku.
0
@Qlewer Każdy może grać słabiej, to są tylko ludzie. Ważne jest jedynie żeby zapierniczać po tej murawie. A w Madrycie akurat mają prawo mieć dosyć, nawet jak wygrywają te 10:2 to i tak widać niezadowolenie - w 100% słusznie. Postaw się na miejscu takiego socio Realu. Od tylu lat dostają rok w rok wpierdziel od Barcelony z małymi wyjątkami. W ostatnich latach chociażby 6:2 i 4:0 na Bernabeu. W tym sezonie znowu to samo, w dodatku gra Realu jest tragiczna... Nawet jeśli wygrywają z tymi ogórkami. Do tego zachowanie niektórych gwiazdeczek jest wszystkim znane. Wydajesz sporą część zarobionych pieniędzy żeby być na każdym spotkaniu twojego zespołu. Gwiazdeczki zarabiają po 20 mln, kolejne przychodzą za 100 mln. Co dostajesz w zamian? Kolejne upokorzenie od rywala.. W ostatnich latach nawet w Madrycie nie są najlepsi. Ja w 100% rozumiem kibiców.
Klimat w BPL jest na wszystkich stadionach niesamowity. Ale tam też kluby są własnościami prywatnymi - bardzo często z ogromnymi środkami własnymi. Więc też kibice mają nieco inne podejście. Ale jeśli się źle w klubie dzieje to kibice też potrafią wziąć sprawy w swoje ręce - pozdrawiamy Moysa :v
Tak, Barcelonę zapewne czeka nie jeden kryzys w tym sezonie. To normalne. Aczkolwiek ten zespół wygrał w ostatnich latach wszystko, i to nie jeden, nie dwa razy. Oni zasługują na kredyt zaufania. Czy na taki zasługuje Real, Perez i Benitez? Szczerze wątpię.
"Złota myśl na koniec- kibice generują wpływy, ale nie opłacają zawodników z własnej kieszeni, tak to zabrzmiało z Twojej wypowiedzi. "
Nie ma kibiców = nie ma zysków = nie ma pieniędzy na 20 mln pensje za sezon :v
1
@Razorek Uogólniając zgadzam się, że kibice mają w takich sytuacjach być niezadowoleni- rok temu jak Barca dostała w dupę z Sociedadem i właściwie do tego momentu gra była słaba- to powszechne niezadowolenie było oczywiste.
Klimat BPL na pewno jest najlepszym miejscem na doświadczenie prawdziwego dopingu, mam nadzieję kiedyś zobaczyć to na żywo.
Ostatnia część- nie ma kibiców- nie ma zysków i pieniędzy na 20 mln pensje- zgoda, ale w przypadku takich machin jak Barca, Real, Bayern to raczej ciężko nagle liczyć na "brak kibiców", to już wykracza trochę dalej niż posiadanie samych kibiców.