- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 672 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 672 Culés
4
Speszjal dał ultimatum Perezowi. Tak przynajmniej twierdzi Calderon.
Coraz ciekawiej...
3
@Nazio87 Wiadomo Calderon to wróg Pereza, ale Perez byłby raczej gotowy poświęcić Ramosa i Ronaldo byle żeby Żoze znowu zaczął trenować Real, ale ja bym na miejscu Pereza uważał Mou po swoich odejściach lubi zostawiać syf.
0
@daniel32778 No, w Realu to zostawił taki syf, że aż LM wygrali, a Chelsea doszła do finału w Moskwie.. ^^
0
@derlis Mou zrobił z Realu maszynę, a Ancelotti tą maszynę odpalił.
0
@daniel32778 .. i to nazywasz zostawieniem syfu? No nieźle.. w Interze syfu też nie było, bo z Benitezem doszli do tej 1/4 LM, wygrali KMŚ.. dopiero po Benitezie, jak zaczęła się zabawa z Ranierim i Stramaccionim, to Inter zaczął zbliżać się do poziomu średniaka..
0
@daniel32778 Czyli Mou naprawił silnik, ale tylko Ancelotti miał kluczyki do samochodu :D.
0
@derlis Ale to Mourinho podzielił szatnię Realu na swoich zwolenników i wrogów, to on mówił o "trzech zgniłych jabłkach" które muszą odejść żeby wrócił do Realu, zniszczył w klubie atmosferę której Ancelotti nie mógł naprawić i Benitezowi raczej również się to nie uda.
0
@daniel32778 Co z tego, skoro w następnym sezonie wygrali LM? Dla mnie "burdel" to to, co dzieje się w klubie w następnym sezonie po odejściu trenera, który jest o to oskarżony.. burdel to miałeś w United Moyesa po odejściu Fergusona i teraz masz go zresztą dalej.. w Barcelonie po odejściu Guardioli był on o wiele mniejszy, ale też dało się go zauważyć.. ale gdzie w Madrycie, gdzie po odejściu szkoleniowca rzekomo odpowiedzialnego za syf wygrywa się LM?