La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

0

Wypożyczyć albo sprzedać Sandro i Munira i kupić Bojana albo Deulofeu na rezerwę dla MSN .

0

@arturpip34 Serio kupujesz Bojana po jednym strelonym golu słabemu MU???

1

@arturpip34 Popieram ani Sandro Ani Munir szans na grę nie mają a są młodzi i muszą więcej grać.

0

@Piotr,1985 On już w poprzednim sezonie odzyskiwał formę a w tym gra naprawdę dobrze . W dodatku jest wychowankiem i nigdy nic nie wiadomo .

konto usunięte

0

@Piotr,1985 On w tym sezonie calkiem spoko gra. O niebo albo dwa od naszych mlodych bezzebnych wilkow.

0

@Piotr,1985 Serio? Oglądam Stoke od tamtego sezonu i Bojan świetnie tam gra. W tamtym strzelał i grał pięknie, potem kontuzja i wypadł do końca. W tym od początku wysoki poziom. ten gracz jest świetny i nie zapomniał gry z Barcelony. U nas mógłby grać na pomocy nawet i nie stracilibyśmy na jakości.

1

@Piotr,1985 Nie oglądasz meczy, więc może byś się nie udzielał?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?