La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1268 Culés

konto usunięte

1

Fajnie jakby Barcelona pożegnała Adriano i (ewentualnie) Mathieu, i zainteresowała się Wendellem z Bayeru Leverkusen. Deptałby po piętach Albie i rozwijał się obok najlepszych, a w przyszłości mógłby stworzyć zabójczą chemię na lewej stronie boiska z Neymarem - i w klubie, i w reprezentacji.
1. Alba; 2. Wendell; 3. Vermaelen.

0

@Bartra_FCB Ricardo Rodriguez lepszy

konto usunięte

1

@szymon6847 Może, ale kandydat na lewego obrońcę musi być znaleziony wedle innych kryteriów. Rodriguez to świetny defensor, poprzedni sezon lepszy od Davida z Monachium, moim zdaniem to już ścisła czołówka lewych obrońców na świecie - Alaba, Alba, Marcelo, właśnie Ricardo. Barcelona jednego już ma, a żeby drugi się kisił na ławce to bezsens, dlatego trza znaleźć młokosa, który ma przyszłość na wyciągnięcie ręki. Za Wendellem moim zdaniem przemawia język i styl gry, lubi ofensywną piłkę i z Neymarem świetnie by się dogadał. Ricardo pewnie też by się dogadał, bo ojciec z Chile, matka z Hiszpanii (albo odwrotnie), więc hiszpański zna od urodzenia, ale zepsułby sobie karierę przeprowadzką do Barcy, gdzie Alba jest intocable.

0

@Bartra_FCB On wg mnie wygryzł by Albe, czemu mamy się nad nim litować on gra coraz gorzej.
A przy transferze zapunktowałaby postawa Ricardo, który jest fanem Barcelony, były jakieś plotki, że odrzucił ofertę Realu.

konto usunięte

2

@szymon6847 Wątpię, by Barcelona wystrzeliła gotówką na Ricardo (minimum 30 baniek euro), mając w szeregu Albę, czyli jednego z najlepszych. Chodzi o zmiennika i przyszłego następcę Alby.

0

@Bartra_FCB Ja też, ale Real pomimo, że ma lepszego od Alby-Marcelo to już próbował go zakontraktować. 30 baniek za jakieś 8 lat gry w tym 4 jako rezerwowy to i tak wg mnie dobry interes, a i tak przez te pierwsze 4 lata zmuszałby Albe do lepszej gry.

konto usunięte

1

@szymon6847 Tu chyba bardziej chodzi o kasę, niż osobowości i formę, bo lewą stronę poniekąd mamy bardzo dobrą z Jordim. Kuleje u nas tak naprawdę środek obrony i brakuje zmienników z prawdziwego zdarzenia - lewego obrońcy i Nolito, i jakiejś "9" na miarę Barcelony, który byłby trochę inny od El Pistolero, wyższy do wygrywania meczów w końcowych minutach, wysoki, etc. - coś a'la Llorente, tylko że niedrewniany, w sumie Fernando bym chyba nie pogardził na ławce.

0

@Bartra_FCB Środkowy obrońca to może Gimenez:
20 lat, waleczy, 185 cm, klauzula 25 mln , zna ligę. A od siebie powiem wygrywamy tryplety, a oni tak żałują kasę na potrzebne transfery, zapewniające dominację w Europie.
Trochę wydać i taki Bayern wyślemy w kosmos, historia mogłaby nigdy nie doczekać się lepszej drużyny. Mamy możliwości ale nie ma nic za darmo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?