La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

1

Czuje, ze Isco się pożegna z Realem po tym sezonie. Pasował by do nas idealnie. Niestety transfer niemożliwy.

0

@Barcelona_10_Barcelona Też chciałbym Isco, idealnie pasuje do Barcy.

0

@Barcelona_10_Barcelona Czemu nie może do nas trafić ? Jak tylko odejdzie gdzieś z Realu to zaraz możemy się po niego zgłosić. Ja od występów w Maladze widziałem go jako następca Andresa.
Kiedyś chciałem Ozila u nas teraz Isco.

0

@SinMistico Po prostu uważam, że nie zrobi tego kibicom Realu. Również już chciałem go widzieć u nas, kiedy grał w Maladze. Ale kto wie? W piłce nożnej różne jaja się działy i może jednak w jakiś sposób do nas trafi. Oby.

konto usunięte

0

@Barcelona_10_Barcelona On i Casillas byli jedynymi których z ekipy Realu lubiłem. Teraz został tylko Isco i trochę szkoda, że Barcelonie się go nie udało ściągnąć i wybrał inny kierunek. Umiejęstności ma bardzo duże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?