La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

2

Nie chciałem wczoraj nic pisać bo bym pewnie chapnął bana, byłem niemiłosiernie wku***ony na sędziów i tych z Espanyolu (piłkarzami ich nie nazwę). Należy zadać pytanie do czego zmierza piłka nożna? Dlaczego nie karają za bezkarność? Czemu dla hiszpańskich sędziów przemoc słowna jest gorsza od fizycznej? Czy komuś musi stać się poważne kontuzja żeby w końcu coś się zmieniło?

Musze powiedzieć, że mimo mojej sympatii do Lucho to moim zdaniem popełnia poważny błąd nie komentując pracy sędziów. Powinien wyrazić swoją dyzaprobatę i zganić sędziów żeby odbiło się to echem w mediach nie tylko hiszpańskich. Może wtedy rfef poszło by po rozum so głowy

1

@qbuteq Wtedy i jemu by nalozyli jakas kare za zniewazanie pracy sedziow. ;) Trzeba sie przyzwyczaic ze Barca zawsze miala i bedzie miec pod gorke w Hiszpanii. Najlepsze jest to ze ich gnojenie nigdy nie przynosi skutkow. Barca zawsze wychodzi obronna reka i pokazuje kto jest najlepszy. ;)

1

@qbuteq A moim zdaniem dobrze, że Enrique nie wdaje się w polemike. Gdyby komentował takie rzeczy, to tylko wszyscy znowu mówiliby "UEFALONA" itd itp. Pożytku nie byłoby z tego żadnego, bo w LL sędziowie mają daleko w d... co się do nich, czy o nich mówi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?