La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

0

Może to mało realne, ale ciekawie było by zobaczyć Barcę dzisiaj w ustawieniu 4-2-3-1, z Rakiticiem i Roberto w środku pola, a jako ofensywny pomocnik Arda. Lub Arda na prawe skrzydło, a Messi jako środkowy ofensywny pomocnik, taka klasyczna 10 na swoim miejscu :D
Wiadomo, że Barca baaaardzo rzadko odchodzi od swojego 4-3-3 i w tym meczu także nie odejdzie, ale chciałbym zobaczyć jakby się 4-2-3-1 sprawdziło bez Busiego.

1

@Kubix93 Stary w trakcie meczu są takie roszady że oni jednocześnie czasem grają 4-4-2, 4-2-3-1, 4-3-2-1, 3-5-2 etc etc... nie ma reguły.

0

@jacobFCB No to to tak :)
W obronie bardzo często widać 4-2-3-1 z dwójką DP jak się cofa Rakitić i obok Busiego gra. Często w trakcie meczu są roszady, ale tak typowo z klasyczną dychą na ofensywnym pomocniku to nie widziałem żebyśmy grali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?