La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1016 Culés

7

Widzę, że wiele ludzi pisze o Zizou, więc ja też się wypowiem. Co wiadomo po meczu Realu z Deportivo? Że Zidane to geniusz, bo w niecały tydzień uporządkował taktyczny burdel Realu? Że drużyna odżyła? Nic bardziej mylnego. Piłkarze Realu udowodnili, że jak chcą, to potrafią grać w piłkę. Nie jest to spowodowane taktyką nowego trenejro, a najzwyczajniej w świecie podnietą i chęcią udowodnienia, że z Benitezem było źle. Było źle, bo chłop próbował rządzić w szatni twardą ręką, a gigantyczne ego takich piłkarzy jak: CR7, Ramos, James czy Jese w żadnym stopniu mu tego nie ułatwiało.

W sumie, to cieszy mnie, że w najbliższych tygodniach Real będzie ogrywał ogórki, a Marca i As będą zachwycały się Zidanem, BBC i ogólnie całą drużyną. Cieszę się, bo prędzej czy później balonik pęknie i polewka będzie przeogromna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?