La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

6

Kurde spodziewałem się czegoś więcej po Jackson'ie Martinez'ie jak ten przychodził do Atletico, ale z tego co słyszałem, to w Porto był raczej leniwym piłkarzem i czekał tylko aż ktoś mu poda piłkę i trafi do siatki. W lidze hiszpańskiej jednak jest inaczej. Napastnik w La Liga musi być kreatywny, a nie tylko stać w polu karnym i czekać na piłkę.

0

@Piotr,1985 Ronaldo tak robi i jakoś strzela :)

konto usunięte

2

@Piotr,1985 Dokładnie mam tak samo. Też myślałem że będzie pokazywał więcej... Cóż może jeszcze odpali, on tak na prawdę tragicznie nie gra ale jak mówisz to jest taki leniuch i jeśli nie zagrasz mu do nogi to trudno żeby strzelał bramki... Zobaczymy jak dalej się to potoczy ale napastnik tej klasy strzelać bramki po prostu musi, a Martinez tego nie robi (a jak już to rzadko).
Kolumbijczyk ma farta że Atletico i tak wygrywa bo jakby nie wygrywali szła by niezła krytyka... chociaż może i nie? Za dużo go nie oglądałem więc mogę się mylić.

1

@BarcelonaVeB Jednak Ronaldo jest o kilka klas lepszym piłkarzem od Martinaza i w jakiś sposób czasem potrafi sam coś zrobić. Ma dobry drybling, także potrafi coś tam wykreować, a Jackson Martinez jest po prostu za drewniany na ligę hiszpańską.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?