La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

22

Boisko mi wyczyscili kolo mieszkania wiec jutro ide sprobowac to co Messi robi 10-15 razy w meczu czyli bieg i w ulamku sekundy obrot o 135 stopni i dalej dzida do przodu.
O wynikach poinformuje jesli oczywiscie nie polamie sobie nog albo nie zgarna mnie do zakladu psychiatrycznego.
Visca el Barca!

4

@samo306 Uważaj na siebie ! Nie zerwij więzadeł :D

konto usunięte

5

@samo306 haha czekamy na wyniki :D ja dodam,że dziś byłem na orliku po ponad rocznej przerwie,i ten moment kiedy wiesz,że po takim czasie to jest 95% drewna hahhaha xD

4

@jackgozdo hahahah :D a pozostałe 5% ? :D Przypadku ? :D

konto usunięte

5

@WisniaKala haha :D nie wiem może starej,dobrej formy :D kurcze kiedyś to lubiałem klepać dobre podania to był mój cel a teraz to masakra chyba juz nie ma co grać bo to już za duży śmiech jest xD

4

@jackgozdo Obyś wrócił na salony Stary :D Życzę Ci tego :D

2

@jackgozdo Ja od zawsze byłem zwolennikiem dalekiego wykopu piłki w przód i każdy bieg za nią :D

konto usunięte

2

@WisniaKala Hahah dzięki ale ciezko będzie :DD

konto usunięte

2

@MadafakinGuy aaa czyli Liga Angielska haha :D , nie no moi idole to zawsze Xavi i bramkarze :) na turniejach zawsze dobrze broniłem w różnych to temach,ale na podwórkowej i klubowej to jednak w pomocy chciałem robić ten porządek :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?