La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 838 Culés

0

Tak się zastanawiam i nie ogarniam. W każdym sporcie to gospodare są najwyżej rozstawieni w grupie i grają mecz otwarcia, a w ręczną jesteśmy na drugim miejscu a przed naszym meczem były już 3. Czy coś się zmieniło czy co, bo mi się wydaje że w ręcznej też tak było.

0

@Krzysiek_FCB Ręczna, siatka itp zwykle gospodarze grają po prost w najlepszych porach, gdzie kibice mogą spokojnie po pracy dostać się na mecz czy też jest najwyższa oglądalność, tj. po 20:00. Tak było też wcześniej.
Jako mecz otwarcia gospodarze grają tylko chyba w piłce nożnej podczas mistrzostw kontynentów czy świata.

0

@Bobo25 No właśnie na siatce Polacy grali jako pierwsi na Narodowym

0

@Krzysiek_FCB Ale to był wyjątek ze względu na ten mecz na stadionie piłkarskim. Z reguły prostu gospodarze grają ostatnie mecze danego dnia, tj kolo godz 20.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?