- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
0
Fajna połowa, dobry mecz w naszym wykonaniu - kontrolujemy ich najmocniejszy punkt czyli grę w powietrzu, sami bez większego wysiłku pakujemy 2 bramki i mamy świetną zaliczkę. Fajnie jakby się skończyło ze 3:0, potem w weekend można całą siłą uderzyć na Malagę (szczelni są w defensywie i umieją z nami grać, ciężko im coś władować od 2-3 lat), w rewanżu w PK przy 3 bramkowej przewadze wyjść jakąś rotacją, skupiając się głównie na Atletico w lidze. Jakby tak awansować małym nakładem sił, a potem wyłapać 6 punktów w tych 2 ciężkich ligowych meczach to byłoby perfekcyjnie. Z Atletico - wiadomo, będzie ciężko. Z nimi jest ciężej niż z Realem. A Malaga jako jedna z niewielu drużyn ma na nas jakiś patent, bronią jak w transie, nic im nie idzie wpakować, autobus mają dobrze zorganizowany, a my się strasznie z nimi męczyliśmy zawsze. Ciekawie będzie przez te 1,5 tygodnia, mam nadzieję, że damy radę :)