La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 691 Culés

1

Verma i Adriano zagotowani jak 16 latkowie, Messi nie wykorzystuje 200% okazji gdzie miał 2 metry do bramki (pustej) i piłkę przy nodze, poza tym Pchła niewidoczna na boisku, myślałem że na ławce zaczął, bo składów wcześniej nie widziałem, Iniesta i Suarez niewidoczni, też bym rękę dał sobie uciąć, że ich nie ma (Suareza widziałem jedynie jak zaliczył asystę, a Iniesty wcale), a naszym najlepszym graczem jest Mascherano i Munir. Do tego oddajemy na bramkę rywala 2 strzały przez całą połowę, praktycznie nie zbliżaliśmy się do ich pola karnego, oni nas gnietli jakieś 25-30 minut, oddali 8 strzałów - króciutko rzecz ujmując: JESTEŚMY W CZARNEJ DUPIE, ciężko będzie to wygrać, a nawet zremisować. Tyle po 45 minutach. VeB!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?