La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

8

Przegrana jest no ;c ale trzeba powiedzieć że Karol Bielecki to jest mistrz ! :)

2

@Pawelm1999 Jurecki tak samo :)

4

@matti_s Tu bym polemizował, bo Jurecki % miał bardzo fajny, ale w końcówce na zmęczeniu miał bodajże 3/6, bo bardzo się spieszył z rzutami.

1

@Kubix93 Ale trzeba przyznać że gdyby nie on to nie było by tak blisko... moim zdaniem zagrał kolejny mecz super. Oczywiście nie wszyscy się muszą ze mną zgodzić ;) pozdro

0

@Kubix93 Jezeli obaj byli obciążeni rzutami ciagle bo tylko oni zagrali na swoim poziomie no i potem Szyba,to dziwisz sie ze byl zmęczony i nie frafil 2 czy 3 pilek pod koniec?

2

@kuba1624 Nie dziwie się - tylko mówie. Zresztą pare wątków wyżej poruszyłem ten temat, że nie gramy skrzydałmi - liczymy tylko na Bieleckiego, Lijewskiego i Jureckiego - a oni też są ludźmi i mają w meczach akcje gdzie nie będą rzucać z dystansu.

1

@Kubix93 Akurat Lijewski od poczatku tych mistrzostw gra strasznie asekuracyjnie i przecietnie ;) Ja uwazam ze liczymy na Bieleckiego,Jureckiego,Syprzaka i magiczne interwencje Szmala w bramcke,ale do tego musi byc agresywna obrona a nie przeciwnicy wchodza w nas jak w masło. Nie rozumiem tez czemu Krajewski zszedl tak szzybko i sie juz nie pojawil,bez sensu dla mnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?