La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

3

Słyszeliście już może 4 nowe utwory dinozaurów z Black Sabbath? Jeśli nie, to polecam. Kosmos!

konto usunięte

4

@josiekkk kosmosem nazywasz odrzuty z sesji nagraniowej "13", albumu który powstał chyba głównie jako ekskluzywne placebo na osteoporozę i marskość wątroby dla emerytowanych die hardów heavy metalu? ...z całym szacunkiem dla wielkiej ikony heavy/doom metalu jakim niewątpliwie jest Black Sabbath ale archaiczny (w tym przypadku niekoniecznie negatywny) przekaz czyli tzw. "twórczy kręgosłup" ma się nijak do tabloidowego lansu "wpiekłowziętej trójcy" Butler/Iommi/Osbourne
...skok na sentymentalne podróże rodem z broszurki Neckerman'a czy po prostu skok na kasę? dodam tylko, iż ceny biletów na ich polskie koncerty, wahały się od 220 (płyta) do 440 zł! te faktycznie ...z kosmosu!

co oczywiście nie zmienia faktu, że nie mają się czego wstydzić, pomarszczeni Brytole :)

2

@ACpiorunDC Kazdy ma swój gust. Mi "13" się bardzo podobała. I nie interesuje mnie zdanie innych. :)

0

@ACpiorunDC No tak... bo teraz tak jest modne odrzucanie błotem starych zespołów heavy metalu, to trzeba podążać za wszystkimi i również wylewać pomyje.
Ja rozumiem, że mogą się nie podobać nowe kawałki (faktycznie brzmią identycznie jak z 13, tu się zgodzę). Ale wyzwiska "pomarszczeni Brytole" to na pewno nie są na miejscu. Stary, oni wymyślili tą muzykę. A riffy Iommi'ego (jak to ktoś kiedyś powiedział) próbują kopiować grając od tyłu/ dodając pewne dźwięki/usuwając fragmenty riffu. Jeżeli oni są słabi, to chętnie posłucham tego co mi zaproponujesz, czekam na propozycje.
I pozdrawiam Pomarszczonego Australijczyka :)

0

@jacobFCB Mi tak samo

konto usunięte

2

@josiekkk w którym miejscu napisałem, że są słabi?
pomarszczeni Brytole? ...cóż, może niefortunnie dobrałem słowa ale bynajmniej nie miałem zamiaru nikogo obrażać (ot, taki "pieszczotliwy" buziaczek-uszczypniaczek)
AC,DC ...nie moja bajka! ot, zabawna anegdotka za czasów bajtla (stąd nick, taki na odpi***dol)

...kurczę, może faktycznie "popłynąłem" za daleko w swoim komencie ale to chyba wynika z mojej nieufności wobec ostatnio dosyć modnych, reaktywacji! ...nie przeczę (mój ostatni akapit), że "13" to bardzo poprawny (dobry? niech będzie) album, pytanie tylko czy potrzebny? ...cóż, jestem chyba przewrażliwionym orędownikiem maksymy "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść"

...reasumując; wierz mi, iż niezwykle cieszą mnie tego typu komentarze (pośród zalewu muzycznej kpiny spod znaku polskiego hip-hopu, w większości) ale dla mnie "klasyka" to "klasyka", po co więc przykręcać kolejne (niepotrzebne) śrubki do i tak świetnie działajałącej maszyny?

podpisany, zgryźliwy tetryk :)

p.s. Pytasz o moje preferencje? hmm... ostatnio katuję "świeżego" jeszcze Ulvera (choć to troszkę inna półka) ale gdybym miał cosik polecić to ostatni album SubRosa "More Constant than the Gods"

(ciężkostrawne ale na dłuższą metę skuteczne)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?