La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

10

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uchodzca-pchnal-nozem-22-letnia-pracownice-osrodka-dla-uchodzcow-w-Szwecji-Kobieta-nie-zyje,wid,18124802,wiadomosc.html?ticaid=1165d3

Najlepsze jest to ze tam sa tylko gowniarze 14-17 lat. Nie ma to jak zabic kogos kto ci daje miejsce do spania ;)

konto usunięte

3

@samo306 Może wpuśćmy ich do naszego kraju. Przecież oni uciekają przed terrorystami i są biedni i pokrzywdzeni, a ta zła Europa ich oczernia.

3

@samo306 Ani jednego Arabusa w naszym kraju! ANI jednego, Islam.. Coś chorego!!!

konto usunięte

3

@kondziu=barca Akurat do muzułman z Turcji nic nie mam. Jedynie nienawidzę tego odłamu występującego w Syrii i Iraku. Szyici chyba to są.

0

@sewerynVeB Dokładnie, lecz ja Turcje jako kraj ostatnio jakoś też mniej lubie, szczególnie Prezydenta Turcji.. ogólnie to Turcja kupuje rope od ISIS i to dlatego..

konto usunięte

0

@kondziu=barca Ale pamiętaj kolego, Turcja to jedyny kraj, który nie uznał rozbiorów Polski.

0

@sewerynVeB Wiem wiem, zawsze bede o tym pamiętał, ale obecne władze Turcji mi się nie podobają, niby walczą z ISIS ale wspierają kupując rope, najbardziej to się z ISIS biją Kurdowie, a Rosja tez ładnie bombarduje wiadomo.

konto usunięte

0

@kondziu=barca Turcji wcale nie chodzi o zwalczenie ISIS, tylko zajęcie pobliskich ziem zamieszkanych właśnie przez Kurdów.

2

@sewerynVeB Turcja to tez ten sam kraj ktory wszedl i wymordowal 2 miliony Ormian za to ze sa chrzescijanami ;))

0

@sewerynVeB No właśnie, ja Turcje niezbyt lubie i wątpie by się to zmieniło w najbliższym czasie, a w dodatku jeszcze ten Rosyjski samolot zastrzelili.. gdyby tak każdy kraj strzelał to już dawno wojne mamy..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?