La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 937 Culés

5

Szok,niedowierzanie!!!
Sensacja,rezerwy rezerw Niemiec awansowały kosztem Danii,a także no name'y z Norwegii kosztem Francji(prawdopodobnie)!!!Szkoda mi szczególnie Duńczyków bo oprócz Polski to zawsze byłem od kilku lat za nimi...Nie jest mi szkoda tylko tego ich murzyna Mensaha Larsena.Nie przez to że jestem rasista,tylko przez to,że cwaniakował,że nie widzi Polskę w półfinałach...To tak jakby piłkarze realu mówili,że Ronaldo zasłużył na złota piłkę...

0

@Damian11 Te rezerwy Niemiec to sama Bundesliga. Oglądam b.często piłkę ręczną - obok nożnej i siatkówki to moje ulubione sporty i tam w Bundeslidze nie ma słabych zawodników. Ci, którzy są tam najsłabsi u nas w lidze byliby gwiazdami we wszystkich zespołach. A, że są młodzi to od razu nazywać ich no name'ami ? Daje tym zawodnikom z Niemiec - 3-4 lata i będą rządzić światową piłką ręczną jak Francja ostatnimi laty. Danii mi również szkoda - szczególnie Hansena. Genialny gracz, genialna postać - potrafił wygrywać swoim klubom/reprezentacji większość meczów, w formie nie do zatrzymania. Rzut, podanie - masakryczny gościu. Już od ponad 5 lat w ścisłym topie, nawet i w TOP3. Wg mnie obok Duvnjaka i Karabaticia są obecnie najlepsi na świecie.
No i teraz nasza kolej zameldować się w półfinałach. Chorwacja już nie taka mocna jak chociażby 2-3 lata temu, ale nadal jest się czego obawiać - zwróciłbym uwagę na indywidualności. DOMOGOJ DUVNJAK - jeżeli wejdzie w mecz, ma formę (na tym turnieju średnia ta forma) to jest nie do zatrzymania, wg mnie najlepszy gracz na świecie, w formie. Trzeba na niego uważać, głównie na niego. Oprócz niego jakoś nie widzę takich wielkich zagrożeń - na pewno skrzydłowi, na nich trzeba zwrócić uwagę, no i ewentualnie na Kopljara - mocna lewa ręka, potężny rzut, świetne warunki fizyczne (sporo ponad 2 metry, dobry wyskok, duża siła), potrafi rzucać nad blokiem, ale po 2-3 nieudanych rzutach szybko się spala i blokuje. Więc tak jak mówie - zatrzymamy Duvnjaka i mamy półfinał, bo kiedy on zagra świetny mecz to Chorwacja może nas pojechać. Pamiętam jego mecz w Pucharze Niemiec, kiedy miał 16 rzutów - 15 bramek i 4 asysty. A jego zespół wygrał wtedy 27-26. Więc brał udział w 19 bramkach na 27. Sam wygrał ten mecz praktycznie.

konto usunięte

0

@Damian11 on mowił ze Polska nie zdobędzie medalu, nie było mowy o półfinałach ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?