La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

2

Za chwile nasi zaczynają mecz z Chorwacją.
Jako, że siedzę w piłce ręcznej już pare ładnych lat (wszystkie turnieje międzynarodowe, polska liga, liga mistrzów, z czasu nawet mecze Bundesligi) - pragnę nieco przedstawić sytuację naszych rywali. Jest to ekipa bardzo doświadczona, ale niejako nowa. Zmieniło się grono zawodników, zmienił się trener i cały sztab. Liga chorwacka nie jest już taka mocna i nie mają aż tylu zdolnych zawodników co kiedyś. Nie ma Voriego, nie ma Balicia. Mimo to Chorwacja nadal jest rywalem ze ścisłego topu, a dlaczego? Otóż mają bardzo dobrego bramkarza - Alilović (na tym turnieju bez formy, ale to może się zmienić w meczu z nami). Mają świetnych skrzydłowych - Sztrlek, Cupić. Są bardzo szybcy, rzucają ze skrzydeł prawie wszystko i nie mylą się z kontrataków. Jest też Kopljar - leworęczny, wysoki gracz (sporo ponad 2 metry), który ma dobrą parę w lewej ręce - jak ma dzień potrafi też zrobić wynik typu 8/10. No i ON - Domogoj Duvnjak. Gracz ze ścisłego topu. Na pewno top3. Troszkę pod formą, ale bardzo groźny. Widywałem jego mecze i czasem łapałem się za głowe patrząc na jego statystyki np. 15/16 rzutów + 4 asysty. Trzeba go przypilnować mocno, a wygrana będzie nasza! Jazda panowie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?