La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 968 Culés

14

Ależ kibice z Was :D
Jak Polacy zaczną odrabiać i daj Boże awansują to będzie 'brawo, cały czas w was wierzyłem' :D
Zamknijcie jadaczki i oglądajcie, a kiedy na zegarze wybije 60 minuta i odpadniemy z gry o medale to się zacznijcie wypowiadać negatywnie. Mecz jest w toku, w piłce ręcznej widziałem przewagi po 12 punktów odrabiane. To nie jest jak w piłce nożnej, że 5:0 jest nie do odrobienia. Tutaj w 60 sekund mogą paść 3 bramki dla nas + kara dla Chorwacji i mamy walkę od nowa. Do boju panowie! Słabo wam wyszła 1 połowa, ale wierzę w Was całym sercem! Wierzę w POLSKĘ! DO BOJU!

1

@Kubix93 No kiedys Polska ze Szwecja odrobila 11 bramek :) Mam nadzieje ze znowu bedzie horror z happy endem ;)

3

@Kubix93 Ja zawsze wierze ale chwalenie gry którą pokazali w pierwszej połowie ?! To trzeba nie mieć pojęcia o jakimkolwiek sporcie :) A jak zaczną odrabiać to oczywiście,że i na pochwały zasłużą to będziemy chwalić :) Do Boju Polsko!!!

konto usunięte

1

@Kubix93 czasem hejty pomagają -patrz Roberto,Munir :D

0

@Kubix93 Trzeba jeszcze umieć rozegrać te kary.. Mecz Barcy na laptopie na Polaków będę zerkał bo nie wytrzymuję :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?