La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

9

Nie wiem jak Wy - ale ja najchętniej w półfinale z Barcą widziałbym Sevillę. I bynajmniej nie dlatego, że jestem aż tak pewien naszych możliwości - bo jest zupełnie odwrotnie i do każdgo meczu podchodzę z mniejszą lub większą dozą niepewności - ale Sevilla to z tej trójki jest chyba najbardziej niewygodny i nie przewidywalny rywal, a dwumecz ma to do siebie, że daje jednak ten margines błędu - a ryzyko jednego finałowego spotkania w Pucharze z Andaluzyjczykami wydaje się scenariuszem na ten moment najbardziej nerwowym.

4

@Krzysztof_FCB Tak naprawdę każdy z tych zespołów potrafi zaskoczyć i na nasze nieszczęście mamy z nimi trochę problemów - z każdym z nich w tym sezonie ligowym straciliśmy punkty, w tym Celta nas rozgromiła. Ale zgodzę się z Tobą, że Sevilla wydaje się chyba najsilniejsza i lepiej mieć z nim dwumecz. W rewanżu zawsze można coś naprawić i trochę spokojniej to wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?