La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

konto usunięte

1

Sevilla kolejna wygrana i 5 miejsce w ligowej tabeli. Fajnie że Sevilla wreszcie poprawiła grę bo liczę że powalczą o TOP 4 i z BVB o triumf w LE (najlepiej w finale).

A Valencia widzę znowu miażdży. Może teraz przesadzam ale coś mi się wydaje że angielska myśl szkoleniowa < polska myśl szkoleniowa.
Dać Franza Smudę albo Maćka Skorżę do Valencii i od razu ruszą, może nie będą grać jakoś pięknie ale nie gorzej niż z Nevillem na ławce.

1

@Stinger Ja bym z tym Nevillem tak nie przesadzał od razu, bądź co bądź to uczeń SAFa, więc myślę, że można mu dać trochę czasu. W sumie to jego pierwsza praca w roli szkoleniowca. Tak czy siak, jakkolwiek by mu nie poszło w Valencii, to pewnie z takim doświadczeniem jak gra klubem z topu La Liga będzie już lepszy od większości trenerów reprezentujacych angielską myśl szkoleniową ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?