La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1241 Culés

73

Piękny słoneczny dzień w Barcelonie, przedostatnia kolejka La Liga. Na ulicach gwar i śmiech, mnóstwo ludzi w barwach Blaugrany, powiewają czerwono-żółte flagi. Od strony Madrytu słychać jeszcze niegdyś gromkie, dziś, niesione z chłodnym wiatrem z tamtych stron "Siiii" - to pewien atleta świętuje hat-tricka strzelonego Levante dzięki któremu przoduje w klasyfikacji Pichichi. Wszystkie oczy zwrócone są jednak na Camp Nou, za chwilę piłkarze Espaniolu potulnie i równiutko ułóżą szpaler dla nowego - starego mistrza Hiszpanii FC Barcelony. Strach w oczach i farsz w majtach - za chwilę będą musieli stoczyć heroiczny bój o pozostanie w Primera, gdyż porażka definitywnie skreśla ich szanse. W ich białych sercach tli się jeszcze iskierka nadzieji, gdyż Barcelona wychodzi składem mocno rezerwowym - oszczędza siły na finały: LM i CdR.

Niestety. Po 90 minutach z manitą w bagażu piłkarze Espanyolu opuszczają Camp Nou w ponurych nastrojach. "Nie łam się" mówi Caicedo do Pau Lopeza "może trafimy na Real w Copa del Rey w następnym seoznie i znowu będziemy mogli dać się wydymać". Lopeza trochę to pocieszyło i myślami odpłynął już do Segunda, gdzie Espanyol w kolejnym sezonie będzie musiał toczyć bratobójczy pojedynek z Getafe o awans do 1 klasy rozgrywkowej.



Realne?

konto usunięte

8

@qbuteq Jesteś genialny stary :D Obyś był prorokiem :)

konto usunięte

4

@qbuteq Chyba każdy kibic Barcelony chciałby takiego scenariusza, żeby tych madryckich przydupasów spuścić do Segunda, najlepiej właśnie z Realem B. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję to zrobić.

konto usunięte

0

@barcafan_89 mega tekst a ostatnie zdanie powaliło mnie na podłoge :-D

@edit
kur... miało byc do qbuteq...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?