- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
2
Jakoś nie widzę Bony'ego, Kolarova, Zabalety, Nasriego, czy Kompany'ego na klepkę, ale cóż. Pep jest dobrym trenerem, dla mnie istotna postać, wyprowadził nam Barcę na lata, ustawił, ale jednak nie wszędzie można tak grać, tak potrafi tylko Katalońska Barcelona i taka prawda. Ja go osobiście tam nie widzę, o wiele bardziej sprawdziłby się jako trener drugiej, czerwonej części Manchesteru. City powinno grywać z kontry, to ich styl. Aguero i Sterling wtedy pokazują swoje maksimum, a Pep jedyne co, to może ich trochę wyprowadzić na prostą. Ale zobaczymy, lubię ten klub, więc niech im się wiedzie.
1
@Moonlight Chyba można się w takim razie spodziewać małej rewolucji w kadrze. Ciekawsze jest dla mnie to, jakie będą zakupy. Już przeczytałem jakieś ploteczki o Laporte, Gundoganie... podobno mają nadal popróbować z Pogbą? Gaya chyba też na celowniku. Może Guardiola spróbuje wyciągnąć Sampera?
Transfery Messiego i Suareza to oczywiście oczywista oczywistość ;)
1
@Moonlight To wymień tych co widzisz w takiej grze w MU i napisz czemu będą w tym lepsi niż Kun, De Bruyne, Silva czy Toure, a także Sterling:) w Anglii nie ma drużyny bardziej grającej piłką niż City, nawet Arsenal często przenosi grę bardzo szybko na Giroud pomijając czasem drugą linię. City buduje częściej długie akcje niż kontry, gdzie to co czasem umie z piłką robić Aguero, Silva czy De Bruyne to coś niezbyt pasującego do tej ligi;)
Oczywiście nie mówię, że City gra tylko pozycyjnie- wszyscy wiemy jak to wygląda w BPL...