La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

69

Widzę kolejne dyskusje fanowsko-kibicowskie. Zapamiętajcie jedno, co jest wydaje mi się kluczową i podstawową różnicą pomiędzy nami a kibicami Blancos.
Mianowicie:

Madritistas są zmuszeni przez swój klub do życia historią; My zaś obserwujemy jak historia dzieje się na naszych oczach :)

I ile pełnych żalu memów by nie narobili, ile ckliwych tekstów o bogatej historii by nie pisali to nie przeskoczą tego, że cieszyć się z pucharów i sukcesów mogą conajwyżej na Wikipedii - My cieszymy się nimi niemal co roku i tego nam nie zabiorą ;)

0

@Krzysztof_FCB dobrze napisane

10

@Krzysztof_FCB Jak to leciało?

Tato, co to jest Wikipedia?

Jest, to miejsce, gdzie kibice Realu szukają swoich trofeów:)

konto usunięte

6

@Krzysztof_FCB To prawda. Fani Realu mówią o La Decimie i 32 mistrzostwach z czego sami mogli się cieszyć najwyżej albo i aż po razie. Ja natomiast cieszyłem się już z 7 mistrzostw Barcy i 4 razy z LM. 5 ZP Leo i ogólnie widziałem erę R10, Leo, erę Guardioli itd itd.
Dlatego nie rusza mnie gadka o historii RM i nie będzie nigdy.

konto usunięte

7

@Stig O 10 La Decimie. Pamiętaj o tym :D.

konto usunięte

2

@PheNOmeN Klasyk.
Tak samo jak to że Ronaldo jest lepszy od Leo. Benzema jest najlepszym napastnikiem świata, a u nas grają sami przestępcy :(
XD

konto usunięte

4

@Stig Ta "Meszi bez Szawiego i Iniesty nie zrobiłby nic".
No i klasyk "Bo Ronaldo jest skszydłowym".

0

@PheNOmeN I gra z "kontuzjom"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?