La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

konto usunięte

6

No i proszę,od miesięcy słyszę że Leicester spuchnie,a oni nadal liderem,jeśli wygrają na City to będzie coś niesamowitego

konto usunięte

2

@jackgozdo Pamiętam jak w 2014 mówiono że Atletico spuchnie... Nie spuchli i zdobyli mistrzostwo.
Nie mówię że z Leicester będzie tak samo bo jednak mają słabszy skład od ATM (ale i słabszych ligowych rywali od ATM) jednak TOP 4 to i tak będzie wielki sukces i de facto na to liczę.

konto usunięte

1

@Stinger Spuchli spuchli... chyba nie pamiętasz kilku ostatnich meczów... gdyby Barcelona nie dawała d*py u siebie z Elche mistrzostwo by było jeszcze przed ostatnim meczem

1

@Gandii No albo ten mecz z getafe gdzie oni wbili w ostatniej minucie na 2-2. Ten mecz i mecz z Elche nie dały nam ligi w tamtym sezonie.

konto usunięte

2

@Gandii Takie gadanie... Równie dobrze można mówić że gdyby ATM nie stracili punktów z tym lub tamtym to Barca nie miała by szans na mistrzostwo.

Jak dobrze pamiętam ATM zdobyło wtedy 90 pkt, jeśli to jest spuchnięcie to nie wiem...

konto usunięte

2

@Gandii Teraz sprawdziłem i ATM miało nie tylko 90 pkt ale i najmniej goli straconych, a także najmniej porażek.
Na prawdę myślisz że oni spuchli?
Aż strach pomyśleć co by zrobili gdyby nie spuchli...

2

@Stinger Zacznijmy od tego, że gunwo by im dało to mniej bramek straconych itp gdyby sędzia uznał prawidłowego gola Leo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?