La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 663 Culés

0

Nie ma lepszej informacji od szefa niż taka iż jutro i pojutrze wolne :) Nie dość, że dzisiaj mogę na lajcie napić się jasia wędrowniczka, to jutro do meczyku będę mógł popijać ponownie. Z czystym sumieniem :)
Wasze zdrowie rodacy ;)

0

@jacobFCB Ja sobie zafunduje piątek wolny! :D Ale po to, żeby się uczyć na ostatnie egzaminy. :/ Też bym powędrował z Jasiem chętnie. ;) Cheers!

0

@szymonekk No ja w weekend 4 egzaminy :/ Socjologia, Nauka o Państwie i Prawie, Polityka Powszechna (mega ku**stwo) + angielskie do odbimbienia.
Ale dzisiaj daje pas :) Wieczór z O.N.A. Kiss, AC/DC - powrót do maleńkości :)

0

@jacobFCB Też mam troszeczkę, technologia wody i ścieków, technologia robót budowlanych, maszynoznawstwo i systemy nawodnień. ;P Smacznego w takim razie. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?