La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

16



Wiekszosc z Was z calym szacunkiem jest fanami Barcy od pamietnego rok temu trypletu. Ja zaczalem kibicowac Barcelonie podczas posuchy, jeszcze przed Ronaldinho i nie jest to dla mnie zaszczytem, chwalenie sie, ale chcialbym cos Wam uswiadomic. Barca byla dlugo, dlugo przed Neymarem i bedzie dlugo po nim. To nie jest wychowanek Barcelony, a jedynie produkt zakupiony. Jesli gosc z ojcem robia taka burze aby podbic cene kontraktu... to sorry, ale jest to nie godne tej koszulki. Kocham Barcelone, kocham cala ta ekipe, ale ludzie ja nie kibicuje Barcelonie, bo gra tam nawet Messi... Nie kibicuje Barcelonie, bo gra tam Neymar i Suarez... Ja mam wrecz odwrotnie... Kibicuje kazdemu pilkarzowi, bo Kocham ten klub!! Tracicie wartosci... nie umiecie, nie potraficie zaakceptowac jednej bardzo waznej rzeczy... Nic na sile... nigdy!! Jesli Neymar chce odejsc to... Jesli Neymar nie jest pewny to...Powtarzam nic na sile!



Osobiscie zycze mu pozostania w Barcelonie na lata, chce aby cieszyl sie gra i Barcelona miala z tego korzysci, ale jesli ten chlopaczek mysli, ze na juz, ze na dzis dzien powinien zarabiac pieniadze jak Messi to..sorry, ale pomyliles kierunki... Jesli On i jego ojciec mysli, ze Neymar juz zasluzyl na wieksze zarobki niz sam Iniesta, Busi to... Brak mi slow... Lata swietlne mu do Iniesty, ktory dla tego klubu zrobil tyle dobrego... Jego oddanie, wiernosc i brak jakichkolwiek konfliktow swiadczy jak On kocha Barcelona... Jest wychowankiem z krwi i kosci... Kim jest Neymar do niego? Brazylijczyk moze byc najlepszy, ale nie tracmy glowy, nie wariujmy... Jesli On nie chce umierac dla Barcy to Barca nie powinna umierac dla niego. Nic na sile powtarzam i bede powtarzac, ze bylismy przed nim i bedziemy po nim.







Pozdrawiam.




konto usunięte

0

@Wisniaaa Naciskam "Edytuj" i nie działa :/ :/

0

@Wisniaaa Trochę racji masz.

1

@Wisniaaa Bardzo mądre słowa. Jest to jest. Pójdzie to nikt po nim płakać nie będzie.

konto usunięte

9

@Wisniaaa a ja tobie życzę zebys nie pałał takim jadem tylko poczytał wypowiedzi Neymara a nie wypocin pseudo dziennikarzyn z madrytu.
Ney wiele razy powtarzał ze chce tu grac przez wiele lat bo jest szczęsliwy...

2

@Avada Kedavra A jednak jakaś burza powstaje przed negocjacjami przy negocjacjach nowego kontraktu....

konto usunięte

3

@Wisniaaa Mam wrażenie, że Wy czasami wszystko byście łyknęli jak te pelikany. On nigdzie nie odejdzie, on nie chce do cholery odejść. To jest piłkarz z wartościami, posłucha drogi serca jak mówił Ronaldinho, wie, że jego miejsce jest tutaj, razem z przyjaciółmi. Temat zamknięty.

konto usunięte

1

@Gaucho burza powstaje w mediach, poczekajmy na koniec sezonu i wtedy się wszystko okaze, ja nie widziałem ani nie czytałem nic o czym wisnia pisze, lecz oczywiscie biorę pod uwage tylko słówa Neya a nie Pereza -.-

0

@Avada Kedavra Kolego to zaden jad... Chcialem wytlumaczyc i podzielic sie moim zdaniem. Nie musisz reagowac jakbym obrazil Ciebie, bo tego nie zrobilem.

Pozdrawiam.

konto usunięte

0

@Wisniaaa samo to ze wychodzisz z założenia ze większość ludzi kibicuje Barcy mniej niż rok pokazuje poziom twojej wypowiedzi...
ale zaraz? kiedy założyłeś konto? ohh 31 maja, no fakt to na długo przed trypletem -.-

2

@Avada Kedavra Kolego wrocilem z Barcelony po 5 latach pobyutu... Ja Tobie nie musze tlumaczyc jak bardzo Kocham ten jklub, ile razy bylem na CN i ile mam autografow od pilkarzy. BYlem, widzialem, przezylem... A to, ze zalozylem konto jakis czas temu... swiadczy o niczym... Mieszkajac na Avinguda Diagonal majac pare minut do stadionu... Nie bede pisal, ze w dup** byles i gow** widziales, bo nie wypada... Ale jesli masz zamiar pisac do mnie takim tonem, to lepiej odpusc...

Pozdro i mniej naiwnosci, a wiecej wiernosci do barw, bo widze, ze Twoj idol zaslepia Cie.

konto usunięte

0

@Wisniaaa mnie coś zaślepia? to ty tworzysz chore teorie i wywyższasz siebie ponad innych, uważasz ze jak mieszkałeś w Barcelonie lub masz jakis autograf to jesteś lepszy od innych? czy ja się Ciebie pytałem o którąś z tych rzeczy? przechwalasz się i arogancja spływa z Ciebie jak żel z włosów Ronaldo w przerwie meczu...
dlaczego na starcie odrzucasz ze może ktoś z nas mieszkał w Barcelonie, ze tez może ktoś z nas bywał na stadionie i zdobywał tak ważne dla Ciebie autografy?


0

@Avada Kedavra Kolego... Powiedzialem Ci swoje prywatne sprawy, bo cytuaje Ciebie


''ale zaraz? kiedy założyłeś konto? ohh 31 maja, no fakt to na długo przed trypletem -.-''

To Ty mnie uwazasz za kibicam, ktory jest tylko na dobre... A teraz odwracasz kota ogonem... typowe... Nie uwazam i nigdy nie uwazalem, ze jest lepszy od innych, pracowalem tylko i wylacznie na budowie wiec nie jest ze mnie jakis Pan madrala. Czy Autograly, pobyt w Barcelonie byl dla mnie wazny? Oczywiscie, ze tak, bo zostanie to do konca mych dni... Z tym zelem Ronaldo troche Cie ponioslo... szkoda...

Nie wiem dlaczego piszesz w liczbie mnogiej, '' ktos z nas'' , bo dyskusje prowadze z Toba... nie z innymi...



Pozdro.

konto usunięte

0

@Wisniaaa "Pozdro i mniej naiwności, a więcej..."
Sam jesteś naiwny!
Twierdzisz, że jesteś kibicem od iluś tam lat, a jeszcze nie nauczyłeś się, żeby nie wierzyć w każde słowo jakie napiszą pismaki? Od razu mówię, że nie chcę podważać Twojego przywiązania do klubu, bo to może nie być dla Ciebie miłe, ale jak sezon w sezon pismaki piszą, że Messi przejdzie do PSG, City itd., to również im wierzysz? Jakby napisali, że Busquets przejdzie do Atletico, to też byś uwierzył?

Sport, As itd. piszą, że Neymar przejdzie do Realu. Na drugi dzień piszą, że do United. Potem znowu Florek ma rozbić bank. Potem ma podpisać nowy kontrakt z Barcą i dostać podwyżkę. We wszystko im wierzysz? Oni nawet sami nie wiedzą, co piszą! Ma się sprzedać i tyle!

Neymar nie raz już mówił, że chce zostać w Barcy! Chyba nawet kilka dni temu tak mówił i nagrał nawet filmik, w którym przekazał, że głupi dziennikarze wszystko sobie wymyślają i gadają głupoty. Co ma jeszcze zrobić? Chodzić codzienni w koszulce "Zostanę w Barcy na zawsze" i podpisać kontrakt na 100 lat?

Piszesz, że Neymar, to "produkt zakupiony", co można uznać za chamstwo! Od kiedy ludzie, to produkty? Messi też był zakupiony! Każdy był zakupiony, bo klub, żeby kogoś zakontraktować, musiał wydać mniejsze czy większe pieniądze, ale musiał!

I to twoje wychwalanie się, że mieszkałeś w Barcelonie itd. Żałosne...
Nikt nie jest od Ciebie gorszy, tak jak uważasz! Wolałbym porozmawiać z kimś, kto może nie jeździ na mecze, może nie ogląda wszystkich meczy, ale ma klub w sercu i nie wywyższa się tak jak Ty!

konto usunięte

1

@Bartek110 Gratuluje, miło przeczytać post kogoś inteligentnego ;-)

0

@Bartek110 Przepraszam, ze Cie urazilem i odebrales moj komentarz w ten sposob. Pisanie , ze jezdzilem, widzialem bylo odpowiedzia do uzytkownika, ktory wprost napisal, ze jestem kibicem po wygraniu trypletu. Ja nie wierze we wszystko co gazety pisza i ja sie do tego nie odnosze. Gdzie ja napisalem, ze wierze w to co pismaki pisza... Odniosles sie ogolnie do calej styuacji. Nie czuje sie lepszy od nikogo, ale milosci do tego klubu nie bedzie mi nikt odbieral, bo za dlugo jestem z nimi, za duzo wycierpialem aby byc gdzie jestem. Klub mam bardzo gleboko w sercu i nie ujmuj mi tutaj nic...Naskoczyles na mnie, ale moze zacznij czytac ze zrozumieniem, moj przekaz... moja wiadomosc. Piszesz o wywyzszaniu sie, a ja wlasnie chcialem utemperowac takie zachowania. Jesli chodzi o milosc Neymara do Barcy, to nie chce aby spal w koszulce Barcy jak pewnie wielu z Nas... Chce gracza, ktory zostanie tu na lata... te suche i tluste, to wszystko. Nazywanie graczy produktem jest tu jak najbardziej na miejscu... Z calym szacunkiem do Twojej osoby, ale sa dwa wyjscia... Albo malo wiesz o terazniejszosci i zatrzymales sie w czasie, albo musisz sie douczyc rzeczy o ktorych nie masz bladego pojecia. Jesli obraza Cie slowo ''produkt'' w tych czasach, bo chcesz byc poprawny politycznie, to powiem Ci, ze to jest czas aby sie obudzic... Jestesmy po tej samej stronie, jestesmy z tym samym klubem, ale mamy inne poglady wiesz dlaczego? Ja z doswiadczenia wiem, ale zostawie to dla siebie aby nie bylo glupich sytuacji.


Pozdrawiam.

0

@Avada Kedavra Gosc stwierdza osobe inteligentna po wpisie... Takie rzeczy tylko u nas. Wiedza a inteligencja to 2 rozne rzeczy... nadazasz?

konto usunięte

0

@Wisniaaa nie wnioskowałem tego z wiedzy jaką przedstawił tylko z tego w jakis sposób podchodzi do tematu i tego jakie ma spojrzenie na zaistniałą sytuacje, z jednej wypowiedzi można wyciągnąć tak wiele danych o człowieku ze nawet ci się nie sni ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?