La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

konto usunięte

3

Przyznam, że śmieszą mnie ludzie podniecający się możliwą reklamą Pepsi na koszulkach Barcelony, a którzy wcześniej szlochali o "sprzedaniu stu lat historii Barçy" reklamą Quataru. Przecież to iście takie same sprzedawanie koszulki, historii, czego tam chcecie, a nie wiem co gorsze? Promocja linii lotniczych czy jednak koncernu produkującego niezdrowe napoje wywołujące otyłość i nowotwory.
Dla jasności uważam, ze reklama na koszulce jest musem, pewnie tak samo jak nieunikniona zmiana nazwy stadionu. Inaczej ciężko byłoby utrzymać taką gwardie najlepszych piłkarzy zarabiających coraz więcej i więcej. A chyba tego chcecie? Najlepszych piłkarzy i sukcesów? Po prostu Barça vs Kapitalizm 0:2.

konto usunięte

0

@Ratamahatta Jest musem, ale skoro Qatar nie chce dać więcej niż 65 mln euro, to lepiej brać Pepsi, które daje 70. Wiem że niezdrowy napój, ale to znana firma na świecie i bardzo dochodowa, więc będą też duże zyski.

konto usunięte

0

@Ratamahatta Skąd wiesz ze to Ci sami ludzie ?;)

konto usunięte

0

@Ratamahatta jak juz ma byc sprzedana nazwa stadionu to marzy mi się Google Camp :-D

konto usunięte

3

@Avada Kedavra Albo Biedronka Nou :D

konto usunięte

0

@Piotrek1994 To może od razu "Real nou"?

konto usunięte

1

@Stinger Kto wie.

konto usunięte

1

@Stinger Florentino Arena :-D

0

@Ratamahatta Te napoje pomagają równierz przy bólu brzucha:)
Jakby messiego przed finałem brzuch bolał i by sb golnoł żeby zagrać to git by było:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?