La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

11

Te mecze o 12 to tragedia. Nie dziwie się, że im się grać nie chce.

5

@tomcias10 No skandal, tak wcześnie do roboty... :

konto usunięte

1

@tomcias10 Piszesz to tutaj, gdzie wielu z nas chodzi do roboty na 6.00/7.00 rano..? Rly?!

0

@boojan27 Ale pewnie nie za wielu w niedziele :)

0

@boojan27 Nie wiem po co od razu naskakujecie na mnie. Przecież wiadomo, że to nie jest normalna praca taka jaką my wykonujemy. Taki wysiłek to też jest jednak co innego niż taki jaki my mamy w pracy. To miałem na myśli pisząc, że granie o 12 to tragedia. Poza tym oni też nie wstają o 11:30 i idą na mecz tylko się budzą odpowiednio wcześnie. Wiem, że to się wydaje niczym przy tym co inni robią zarabiając na życie ale oni też jakieś wyrzeczenia podejmują. Trenowanie codziennie od 10,11 roku życia to nie jest byle co. Pracowali odpowiednio ciężko dlatego teraz mają jak mają więc nie rozumiem tych waszych pretensji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?