La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

7

Barca niedlugo przedluzy kontrakt z Qatar. 60 mln za sezon do 2020 roku. Ogloszenie przed 31 marca. [elconfidencial]

Rekiny biznesu mamy w zarzadzie.

konto usunięte

0

@fcbcampeones0809 Śmieszne to jest wręcz.

10

@fcbcampeones0809 Co za żenada... Liczyłem na to, że jednak podpiszą kontrakt z Pepsi, a oni dalej ciągną ten Katar. I to jeszcze tamci dyktują warunki. WTF?

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać że w takim klubie jak Barcelona nikt nie potrafi dobrze negocjować...

1

@fcbcampeones0809 El confidencial podaje też że Neymar pisze Hala Madryt do skautów Realu więc..... :)

2

@fcbcampeones0809 Nie wierzę w to normalnie. Myślałem, że podpiszemy kontrakt z Pepsi, a co się okazuje znowu będzie widniał napis tych, już nie powiem kogo, bo dostane bana niepotrzebnego bana. Żenada po całości.

1

@Piotr,1985 Pewnie Barcelona za dużo od nich chciała... Wystarczyłoby te 60 milionów, byle tylko zmienić logo na koszulkach.

3

@PatrychoO No właśnie o to chodzi. Najważniejsze, żeby zmagać ten napis, który wspomaga ISIS itp. Jak można ich w ogóle sponsorować???

6

@PatrychoO To jest ta sama kwota jaka proponowali po wyborach. Bartu podobno chcial podwyzszyc ta kwote ale polegl i jak potulny piesek przystanal na 60 mln zaproponowanych przez Katarczykow. :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?