La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

0

Najblizszy weekend bedzie weekendem spotkan Barcy i Realu z zespolami ktore potrafia powalczyc, ale beda bardzo oslabione.

Zarowno Bilbao (brak san Jose, Iniaki Wiiliams, prawdopobonie Etxeity), a w przypadku Celty to juz niemal polowa sklady wypadnie na mecz z nami. Pewnie oba mecze skoncza sie wysokimi wygranymi gospodarzy.

6

@mekston Madryt zagra bez Marcelo, Bale'a i chyba Pepe, tak więc również będą osłabieni. Dorzućmy do tego fatalną formę Cristiano i James'a oraz brak porozumienia na linii Ramos-Varane. Nie spisywałbym Bilbao na straty. Aduriz może zrobić swoje.

konto usunięte

0

@mekston Natomiast my u siebie,Idealna Pora by zobaczyć kolejny konkretny spektakl w wykonaniu MSN :)

0

@hen0x Bilbao dostanie baty na Bernabeu - przesledz sobie wyniki Basków w ostatnich latach na Bernabeu ale rowniez na Camp Nou zeby zobaczyc, ze ta druzyna sprawiala problemy nam i Realowi jedynie u siebie. Teraz skonczy sie podobnie na pewnej wygranej Smietankowych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?