La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

8

Teraz się dopiero dowiedziałem, że Bayern został bez nominalnego ŚO ! Badstuber złamał nogę w kostce i już nie wróci w tym sezonie.
Oby Juve się po nich przejechało :) Liczę na to.

konto usunięte

1

@SinMistico J.Martinez ma wrócić na rewanż chyba

0

@GraczPL Ale to nie stoper no chyba, że Pep z defensywnego pomocnika zrobił go środkowym obrońcą... nie wiem nie oglądam B(Fr)ayernu.
Wrócić to on sobie może. Wiem, że ostatnio tam kto wraca po dłużej kontuzji to zaraz ląduje w gabinetach lekarskich na coś innego. Klątwa doktora czy jakoś tak :P

1

@SinMistico Z tego Badstubera już nic nigdy nie będzie, ja już to wiedziałem odkąd kiedy dostał tej poważnej kontuzji co nie grał prawie 2 sezony.

1

@SinMistico No zebys wiedzial ze Pep zrobil z niego SO tak jak u nas Masche :P

konto usunięte

0

@zawsze_barca Rewanż jest dopiero 16 marca do tego czasu Benatia, J.Martinez, Tasci będą zdolni jeśli znów czegos nie złapia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?