La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

konto usunięte

0

A propos tych karnych. Pamiętam jak Villa nie strzelił karnego z Levante i wtedy myślałem, że zwyczajnie stracił swój "instynkt do karnych", bo w Valencii strzelał jakieś 90% jedenastek (tak na oko :P). W tamtym sezonie w NYCFC David trafił 7 na 8, a i tak ten nietrafiony był dobity. Myślę, że w Barcy po prostu jakoś ciężej się strzela karne. Pewnie Messi grając w innym klubie strzelałby więcej.

0

@VillaMaravilla5000 Co to za argument? Wieksza presja? To na pewno ale czy taki Messi, po tylu latach gry na najwyzszym poziomie, denerwuje sie przy wykonwaniu karnego w roztrzygnietym meczu? Pudla Neymara to tez kwestia tego, ze to Barcelona czy tego ze zamiast normalnie uderzac cuduje z rozbiegami? Suarez dzisiaj nie trafil, ale on nie wykonywal do tej pory wielu karnych a jesli juz to robil to skutecznie. Jesli rzeczywiscie Messi chce pomoc Suarezowi w walce o Pichichi to niech zostawi mu juz wszystkie karne do konca sezonu chyba, ze Luis nie trafi kolejnych karnych.

konto usunięte

0

@LukaszFan Ja tam myślę, że karne powinien wykonywać ten co ma największą petardę w nodze. Szczerze mówiąc to nie wiem kto u nas jest kimś takim, ale na pewno nie Messi, nie Neymar i być może nawet nie Suarez (chociaż z tej trójki to Luis jest chyba najpewniejszy). Niby np. Pirlo nie używał siły zupełnie do swoich jedenastek, ale myślę, że to jest decydujące jeśli nawet najlepszy piłkarz świata ma z tym problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?