La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 824 Culés

konto usunięte

3

Chciałbym finału Valencia - Dortmund w LE, no ale zobaczymy, jak to będzie. Sevilla niech się skupi na walce o 4 miejsce w LL, chciałbym ich zobaczyć w LM w kolejnym sezonie.

konto usunięte

3

@barcafan_89 Fajnie by było gdyby Sevilla po raz 3 z rzędu wygrała LE ale triumf Valencii też mi się podoba podobnie jak BVB czy innych Hiszpanów aczkolwiek twój pomysł jest dobry z jednego powodu:
Valencia wygrywa LE i nie patrząc na ligę gra w następnym sezonie w LM, Sevilla w lidze wyprzedza Villarreal i grają w eliminacjach LM.
Dzięki temu znowu mamy 5 ekip z La Ligi w LM i to ten najmocniejszy na papierze skład.
Villarreal i Bilbao do LE.
Tylko że łatwo się pisze...

konto usunięte

0

@Stinger Ja właśnie nie chcę, by wygrała Sevilla. Wygrali już 2 razy z rzędu i im wystarczy. Chciałbym, by jedna z w/w zwyciężyła w tym roku.

2

@barcafan_89 Ja bym chciał, żeby był hiszpański finał. Może Villareal-Sevilla. I zwycięstwo drużyny Krychowiaka i awans do LM, a Villareal dostanie się do tych rozgrywek przez kwalifikację LM. Swoją drogą chciałbym powrót wielkiego Villarealu. Do dzisiaj mam w głowie ich mecz chyba jeszcze na Highbury i wbiegnięcie wiewiórki na boisko ;d

2

@barcafan_89 Ja Andy Murray kibic Barcy :)

Gabrine Muruquza, Ana Ivanovic i Isia

Odp miała być do barceloonka92

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?