La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

konto usunięte

27

Aritz Aduriz w tym sezonie strzelił już 26 bramek we wszystkich rozgrywkach, a potrzebował do tego 39 meczy.
Hiszpan w wieku 35 lat rozgrywa życiowy sezon i jeśli się nie mylę to w tym sezonie mocno śrubuje swoje konto bramkowe w jednym sezonie. Myślę że 30 trafień przebije ale czy dojdzie do 40? Będzie ciężko aczkolwiek będę mu kibicował.
Skoro sezon życia to niech trafia ile wlezie.

12

@Stinger A del Bosque i tak na EURO Coste albo Paco będzie wystawiał.

2

@nochybaja123 Hiszpania już niestety taka mocna nie jest jak jeszcze 2-3 lata temu. Przede wszystkim przez zmianę taktyki gry Barcelony zmieni się system gry. Ja bym postawił na ustawienie 4-1-3-2. Z przodu Costa i Aduriz.

konto usunięte

5

@nochybaja123 Akurat Paco Alcacer ostatnio zaczynał fajnie grać, przed kontuzją zaczął strzelać i moim zdaniem trzeba na niego stawiać bo młody i w ogóle z potencjałem. Może nie będzie drugim Davidem Villą ale taki jego zastępca.
Mimo wszystko Adurizowi sportowo miejsce w reprezentacji się należy tym bardziej że poza Alcacerem i Bastonem nie widzę lepszych. Morata się zblokował, a Costa mimo że zaczyna grać coraz lepiej nie nadaje się do tej reprezentacji.

3

@Stinger Paco jeszcze okey, ale jak widze Coste to mnie szlak trafia. Bastona też by mogli spróbować.

0

@Stinger Aduriz jak Ibra, liczby mają naprawde niesamowite .. :) Ibra więcej bramek po 30 niż przed ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?