- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1471 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1471 Culés
2
Louis van Gaal to chyba ma jakiś immunitet w tym United.
Od początku sezonu grają fatalnie, w LM się skompromitowali, w lidze na TOP 4 nie mają szans, ich gra już nawet przestała być śmieszna, a teraz ma dodatek nie radzą sobie z mistrzem Danii. Z zespołem który przegrał w grupie z Legią.
Widzę że już nawet karnych nie strzelają... Jeśli opadną z Midjylland (z całym szacunkiem do nich), a pan van Żal nie zostanie zwolniony to ich prezes pokaże że jest idiotą.
PS Oczywiście ja będę kibicował by Holendra nie zwolnili. Fajnie jest.
1
@Stinger Gazety piszą że nie stać United na odchodne VG :D a jak nie wejdą do LM to tam niby mają zapis że może za free wylecieć
1
@jackgozdo hahaha jeśli nie wejdą do lm to -40 mln na start
2
@jackgozdo Ta nie mają na odchodne, a jak przyjdzie taki Mourinho to będzie miał 200mln na wydanie. xd
1
@jackgozdo Troche to śmieszne, bo mogą sobie pozwolić na zakupy rzędu kilkuset milionów rocznie, ich dochody od sponsorów są chyba największe na świecie - a nie stać ich na zwolnienie Van Gaal'a ? To ile on ma odprawy ? Pół miliarda ?
0
@Socjopata też mnie to troche zdziwiło xd ogólnie beka z nich jest,ciekawe kiedy się podniosą i czy w ogóle
0
@Kubix93 ponoc koło 15 mln xD,może z nich takie sknery że lepiej to wydać na jakiś no name transfer xD
1
@Stinger Przecież United jest w okresie przejściowym. Czekają na lato i nową erę z Jose Mourinho. Były trener Chelsea, nie jest głupi i wie ze tearaz przejęcie druzyny nic by mu nie dało i nie dałby rady poprawić wyników. W lecie może poznać zawodników, zrobić czystkę i sprowadzić tych którzy będą mu pasowali i których Manchester będzie w stanie realnie kupić.
1
@jackgozdo Mourinho miał 40 milionów, a Abramowicz długo się nie zastanawiał i go zwolnił (Moi nie przyjął odprawy).
0
@Stig Hmm...wg mnie sytuacja jest odwrotna - Mourinho przejmuje teraz drużynę, robi pomału wszystko po swojemu, nie musi się w Lipcu spieszyć i składać drużyny na ura bura, tylko spokojnie w kilka miesięcy poznaje nową pracę, ludzi, piłkarzy itp. A do tego może udałoby mu się wyjść z dołka i awansować do LM ? Kto wie.
1
@Stinger Gdyby LvG mial honor to juz dawno sam by odszedł ;)
1
@Stinger Bez przesady.. mnie ich gra wciąż śmieszy :D
0
@kamil1234 Mają kupić 18 letniego no name'a z Portugalii za górę siana ubiegając nawet Real a nie mają na zwolnienie van Żala ? Buhaha
1
@jackgozdo Trochę śmieszne... Wydawać grube miliony na jakiś na name-ów, a nie mieć kasy by zwolnić trenera... United schodzi na psy w każdym elemencie.
0
@Stig Coś w tym jest jednak Van Gaal tylko stacza ten klub coraz niżej, a trzymanie go dłużej tylko szkodzi aczkolwiek zobaczymy jak to będzie.