La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

konto usunięte

5

Pozytywna gala. Długo czekałem na Oskara dla Leo. Na pewno Mad Max zasłużył na to, co otrzymał, choć szkoda, że Star Warsy nie wygrały nic, nawet za efekty specjalne, co dla mnie było na przykład osobiście pewniakiem. Zjawa najlepszym filmem nie była, samo granie, sceny i muzyka - już tak. Myślę, że Spotlight wygrał zasłużenie, bo to głębszy temat, który moim zdaniem warto poruszyć. Wielu było świetnych ról pierwszoplanowych jaki drugoplanowych, ale wszyscy wygrać nie mogą, takie życie. Cieszy mnie jednak pozytywna dawka emocji, humoru, nawet studio dało się słuchać, o dziwo. Pewnie Ceer zawiedziony będzie, to samo sędzia, ale najwidoczniej dla nich w tym sezonie pozostanie "niedosyt". Warte zawalenie nocy i jedziemy dalej :D

1

@Moonlight Oprócz tego Oscara na Leo, dla którego moim zdaniem hype był trochę zbyt duży, z resztą się mogę zgodzić. Mnie osobiście najbardziej usatysfakcjonowały nagrody dla Morricone, Brie Larson i brak wygranej "Zjawy" w głównej kategorii, bo po prostu na to nie zasługiwała. Natomiast za nieporozumienie uważam wygraną "Stutterera" jako najlepszy film krótkometrażowy, bo z nominowanych był moim zdaniem zdecydowanie najsłabszy. Szkoda też, że Hertzfeldt nie dostał za "Świat jutra". Najciekawsza walka była chyba jeśli chodzi o drugoplanowego aktora, Rylance zagrał bardzo dobrze, osobiście liczyłem na Bale'a, natomiast wszyscy obstawiali Stallone'a.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?