- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
13
Dziennikarz: Gdy widzisz Messiego, Neymara i Suareza - wiesz, jak ich powstrzymać?
Paco Jemez:
" Największą różnicą, jaką ma Barca nad innymi zespołami, jest budżet. Mniej więcej mają tyle samo na transfery ile Real, ostatnio nawet mniej. Jednak żaden zespół na świecie nie ma takich trzech piłkarzy. Są ekipy, które mają jednego zawodnika na ich poziomie, jednak trzech? Nigdy. Kiedy grasz przeciwko nim, musisz być spokojny i liczyć się z tym, że w końcu jakąś akcję przeprowadzą, że sytuacje w końcu będą. Dla nas jest to wyzwanie - zmierzyć się z najlepszymi na świecie i zobaczyć, w którym miejscu jesteśmy. Kiedy ja grałem na środku obrony i miałem takich rywali przed sobą, robiłem wszystko, żeby to był mój mecz życia, wiedząc, że nie mam nic do stracenia, a dużo do zyskania. Nie patrzmy tylko na wynik, mimo, że to on jest ostatecznie najważniejszy. Zagramy o zwycięstwo, na pewno, ale rozumiemy trudność jaka jest przed nami. Moi obrońcy wiedzą co mają robić - grać w piłkę, być spokojnym, robić co mają robić i zobaczymy co to przyniesie. "
Dziennikarz: Uważasz, że Barcelona wygrała już ligę?
Paco Jemez:
" Tak. Futbol widział już wszystko i, owszem, matematycznie 8 punktów jest do odrobienia. Jednak Barcelona wygrywa cały czas. Niemożliwe jest, że Barca straci punkty w trzech, czterech meczach, a Atletico wygra wszystko. To będzie w miarę spokojna liga, Barca jest świadoma swojej przewagi. "
0
@ViscaBarca123 Czy Paco Jemez to ten trener, który zawsze ma bardzo interesujące komentarze na konferencjach prasowych ? :D
1
@mercurial2000 Tak, dokładnie ten sam- trener Rayo. :)