- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 722 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 722 Culés
0
Koniec !
Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze
Hlousek (Duda) Steblecki (Kante)
Jędrzejczyk (Kucharczyk)
Prijovic (Nikolic)
2
@Wojtek2002Barcelona Już odjechali Piastowi na 4 punkty. Są na dobrej drodze po mistrzostwo i raczej nikt im nie przeszkodzi ale to chyba dobrze w kontekście walki o LM.
1
@Wojtek2002Barcelona Jedni się cieszą a drudzy dalej zachodzą w głowę jak ten durny mecz przeciwko Chelsea mógł skończyć się remisem po tylu pięknych sytuacjach?! :( Stoke powinno zebrać 3 punkty.
1
@matison Szczerze to wolę, żeby oni wygrali ligę, niż Piast z dwóch powodów:
1. Mają lepszy skład i większe szanse na awans do LM
2. Jakby wylosowali w LM Barce to do Wawy mam bliżej niż do Gliwic i były by większe szanse, że pojadę :-)
0
@Neysi Na szczęście Chelsea Liga Mistrzów nie groźna ;)
1
@Wojtek2002Barcelona No taki mecz w Warszawie byłby super! Najpierw niech awansują do LM jeśli to się w ogóle stanie a potem bedzie można liczyć na grupę w ktorej będą z Barca. Raczej mało realne.