La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

konto usunięte

3

Skoro piątek taki dobry dla polskich piłkarzy to poza Teodorczykiem, Sobotą i Piechem swoją bramkę strzelił także Piotr Parzyszek.
Napastnik Graafschap strzelił pierwszą bramkę w tym sezonie w lidze holenderskiej.

1

@Stinger A tak w ogóle jak radzi sobie Sobota? Moje zainteresowanie jego osobą wynika z tego, że przez 3 sezony grał w MKSie Kluczbork z mojego miasta.

konto usunięte

3

@KamQiX Od razu mówię że nie oglądam jego meczów i 2 Bundesligi więc ciężko dokładnie coś powiedzieć ale śledząc jego statystyki i czytając co o nim piszą to całkiem niezły sezon gra Sobota.
3 bramki i asysta może nie powala ale Waldemar tam regularnie gra i to w podstawowym składzie, a jego St. Pauli to drużyna z czołówki.
Ogólnie noty zbiera niezłe ale zdarzają się i gorsze.

1

@KamQiX Z tego co widziałem to dzisiaj Sobota strzelił bramkę w dzisiejszym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?