La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

0

Obstawiam Man City i koniec wielkiego szejkowego snu o wygranej Lidze Mistrzów zakończonego tradycyjnie przez Barce i trio MSN :)

0

@estanislao1992 Niee. Z City to już jest nudne. Mam nadzieję, że trafią na kogoś na swoim poziomie lub kogoś gorszego i zostaną wyeliminowani.



Manchester City tzw. samograje

0

@tomek256 ten dwumecz wcale nie był taki nudny w zeszłym sezonie :) pamiętam że Hart wyprawiał cuda w pierwszym meczu :) pisząc "i zostaną wyeliminowani" już myślałem że piszesz o Barcelonie o.o :D wszystko mi jedno czy sponsorują ich Araby, przynajmniej jest więcej mocnych drużyn PSG City jest kogo eliminować ;) ale tak coś czuję że historia znowu zatoczy koło. kiedy te losowanie ?

1

@estanislao1992 piątek 12.00 ;)

0

@tomek256 Dzięki bardzo :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?