- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
3
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
13 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
1
Mam nadzieje,że to ostatni mecz gdzie Mathieu zagra dla nas. Ma problemy z koncentracją i intensywnością. Jednak jego błędy mogą nam kosztować punkty w innym spotkaniu czy obronę LM. Jak już niech gra to od początku.
Pewnie zostanie u nas jeszcze rok ale w przyszłym sezonie trzeba już go pożegnać. W lecie koniecznie kupić stopera,żadnego Pogby czy Dybale.
1
@Indyczka Zauważ jednak, że jak gra od początku to najczęściej jest bardzo pewny i choć czasem popełnia błędy to nie są one groźne. Jak wchodzi z ławki to mu koncentracja szwankuje i wychodzi to co wychodzi, ten samobój bardzo niefortunny, szkoda mi chłopa
2
@Indyczka Ok, to powiedz jeszcze Alvesowi to.
A tak na serio to ja bym go nie sprzedawał. Czasem zagra zle, ale i też dobrze. Pamiętam jak sezon temu dał na 6 pkt..
1
@qbuteq Dlatego najlepiej będzie jak nie będzie wchodził z ławki przy takich meczach jakie czekają nas w najbliższym miesiącu. A dawać mu szansę w tych ze słabszymi rywalami. Bo jednak to już nie pierwszy taki mecz kiedy on popełnia takie błędy.
Lucho musi wyciągnąć wnioski i trochę nie potrzebnie tak zmienia obronę kiedy ona dobrze funkcjonuje.
1
@Marcel99 Mathieu jest bliżej zostania niż Vermaelen i Bartra. Ale za rok na pewno już odejdzie, gdyż młody już nie jest a forma będzie coraz słabsza. A defensywę trzeba odmłodzić.
Dobrze wiemy,że Alves zazwyczaj lepiej gra z lepszymi rywalami niż ze słabszymi. Ale tak prawdę w drugiej połowie każdy z piłkarzy rozegrał słabe spotkanie nawet Messi. Ale szkoda że Vidal nie wszedł.
0
@Indyczka w 2013 przecież był transfer Puyola XDDD
1
@Marcel99 A potem w obronie grali Busi i Adriano. Wiec lepiej nie popełnić głupiego błędu i w tym roku kupić dobrego młodego obrońcę,a w pomocy i tak jest bogactwo i jeszcze Denis wróci do nas.
0
@Indyczka Wiem, pamiętam to. To był jeden z najgorszych sezonów. Po 2006/2007