- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
3
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
13 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
1
Nie pamiętam kiedy ostatni raz już w marcu nie musiałem się przejmować meczami realu i Atletico :) Zawsze trzeba było denerwować się prawie do samego końca. A teraz najbliższy Klasyk będzie tak na prawdę bardziej walką o prestiż, a nie walką o mistrzostwo.
7
@LuisSalvano Porażka z Realem, klątwa Anoeta i z 9 punktów może zrobić się 3. Nic jeszcze nie jest pewne
0
@qbuteq Ale Ty mówisz o sytuacji, w której i Atletico i real będą teraz wszystko do końca wygrywać. A takie coś nie będzie miało miejsca. Co do Sociedad to jestem pewien, że ich pokonamy i przełamiemy złą passę.
1
@LuisSalvano Pewien mozesz byc, ze jutro jest poniedzialek, a nie wygranej na Anoeta.
0
@Wisniaaa Taa, to samo pisały inne mądrale, gdy przed ostatnim Klasykiem część ludzi twierdziła, że łatwo pociśniemy real. I jakoś pocisnęliśmy. Poza tym, raz jeszcze podkreślam. NAWET jeśli zgubimy punkty z Sociedad, to nie oznacza to automatycznie, że Atletico wygra wszystko do końca sezonu.
0
@LuisSalvano Pisze cos o Atletico? Znasz historie Anoeta? Nie rozumiesz czlowieku, ze ja jestem po Twojej stronie i marze abysmy tam wygrali? Tylko wiem jak trudno jest tego dokonac. Chocby pamietny mecz z kadencji swietej pamieci Tito, gdzie wygrywalismy 2:0 a przegralismy 3:2. To jest dla nas ciezszy teren niz SB wiec z pewnoscia wygranej przesadzasz.
To na tyle.
0
@Wisniaaa Po prostu napisałem, że jestem pewien wygranej i tyle. Tak mi podpowiada intuicja. Znam historię, jednak wg. historii to jeszcze stosunkowo do niedawna Atletico nie miało szans w meczach z realem.