- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
1
Sory że nie związane z piłką, ale czy ktoś z Was zna 4 lub 8 rdzeniowe smartfony, które korzystają ze wszystkich rdzeni na raz, a nie jak 1 się grzeje to korzysta z 2?
1
@Dariochampion10 z tego co mi się wydaje to telefon pracuje na 4 rdzeniach a dodatkowe 4 są szybsze od tamtych i można je w jakiś sposób aktywować. Tak ma mój wujek w Galaxy S6 i kolega w huawei P8 lite ;)
1
@Dariochampion10 to nie tak działa - jak wykonujesz coś drobnego to działa 1, bo do tego nie trzeba większej mocy
jak odpalasz coś cięższego na telefonie (np większą grę) to telefon potrzebuje większej mocy i więcej rdzeni by to działało. przegrzewanie to skutek zużywania większej energii (przez grę) a nie to że grzeje się jeden rdzeń to odpala się drugi
2
@Dariochampion10 Smartfon sam wie kiedy i z ilu rdzeni korzystać, nie potrzebujesz włączania wszystkich na raz, chyba, że bawisz się w OC albo sprawdzasz wydajność podzespołów lub temperaturę przy dużym obciążeniu ale zakładam, że nie
0
@messiiiiik Widzę że wiesz coś na ten temat, zastanawiam się nad p8 i możesz powiedzieć czy kolega jest zadowolony z tego fona? Jak chcesz to możesz odpowiedzieć na pw żeby spamu nie robić. Pytam, bo kolega ma chyba xperię z 2 i mówi że ona pracuje na 1 rdzeniu ciągle, a jak telefon dostaje bardziej na jakiejś grze to pracuje na 2 rdzeniu i tak w kółko, dlatego telefon mu się często grzeje na dobrych grach typu WOT itd.
0
@hoeniker Ja szczerze mówiąc też tak myślałem jak napisałeś, tylko kumpel môwił, że jest inaczej, a on kończył technikum elektroniczne więc uznałem, że się bardziej zna. Dzięki wszystkim za poważne podejście do tematu bo przyznam, że wypadłem już z obiegu, a przydałby się nowy smarcik.
1
@Dariochampion10 to tak kolega jest bardzo zadowolony z tego tel i ja również gdy go używałem. Chodzi perfekcyjnie nie ma prawie żadnych lagów... Od czasu do czasu może mu się coś przyciąć ale to lekkie ścięcie. Ogólnie tel do polecenia, bo jest mocny a tani. Stosunek jakości do ceny jest idealny :D