- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
0
Jak myślicie, czy jutro wyjdziemy galową jedenastką, czy jednak będą jakieś zmiany przed Atletico? Niby to Klasyk, ale trzeba mieć na uwadze, że mamy w tej chwili sporą przewagę punktową i nawet ewentualna porażka nie powinna wpłynąć na losy tytułu. Ja się wcale nie zdziwię, jak LE posadzi jutro na ławce Albę, na którego trzeba teraz szczególnie chuchać i dmuchać oraz/lub Ivana.
0
@barcafan_89 Myślę że coś zmieni w składzie i spodziewam się Roberto od początku na pozycji alby.bale wcale nie będzie miał z nim lekko.reszte obstawiam bez zmian.
1
@barcafan_89 Ja uważam że trzeba wyjść once de gala ponieważ mecz z Realem jest o tzw. 6 pkt.
Jeśli Barca wygra to kończy szanse Realu na mistrzostwo, a przy okazji nie daje odrobić nic Atletico ale jeśli przegra to nie dość że Real nieco się zbliży to jeszcze ATM może po tej kolejce mieć "tylko" 6 pkt straty.
7 kolejek i 6 pkt w najgorszej sytuacji? Wydaje się i tak sporo tym bardziej że dwumecz Barca ma lepszy ale po co sobie utrudniać?
Strata punktów w jutrzejszym meczu będzie się wiązać z wywieraniem presji na Barcelonie i idąc tą drogą kolejnych meczów nie będzie można odpuścić ani w lidze ani w LM dlatego ja uważam że jutro trzeba grać o 3 pkt by ewentualnie później się "oszczędzać" bo nie zapominajmy że jeszcze będzie rewanż z ATM, a jeśli dobrze pójdzie do i dwumecz półfinałowy LM.
Poza tym to jest klasyk, gramy z największym rywalem i uważam że takie mecze trzeba wygrywać lub co najmniej grać na 100%. Kolejny punkt to wygrać dla Johana Cruyffa.
0
@Stinger Mnie bardzo przeraża świadomość, że mamy w tej chwili jednego LO na poziomie i ewentualna (odpukać) kontuzja Alby będzie prawie nie do załatania. A, ja wiemy, Jordiemu zdarza się na kilka tygodni wypadać z gry. A co do oszczędzania się, równie dobrze możemy rzucić wszystkie siły na Atletico, wygrać pierwszy mecz dość wysoko i oszczędzać się w rewanżu, bo przecież w fazie pucharowej LM, przy korzystnym wyniku pierwszego meczu, drugi można nawet i przegrać bez konsekwencji (vide mecz z Bayernem na Allianz w maju 2015). Zobaczymy, co Lucho zrobi, niemniej jednak po raz kolejny widać, że w lecie koniecznie trzeba sprzedać Adriano i sprowadzić solidnego konkurenta dla Alby.
1
@barcafan_89 Oczywiście tak można rzucić się teraz na ATM i później odpuścić ale mecz z Realem jest o tzw. 6 pkt. Wygrywając z nimi oni nic nie zdobywają, a załóżmy że Barca jutro przegrywa i mimo iż nie ma paniki robi się trudniejsza sytuacja ponieważ mamy wyjazd na Anoeta i Valencię z nowym trenerem.
ATM łatwiejszy terminarz, a Real wygrywając z Barcą na pewno będzie uskrzydlony. Jak dla mnie nie ma co kalkulować, trzeba grać z Realem o pełną pulę, a następnie to samo zrobić z ATM. Wiem że łatwo się mówi ale trzeba dać radę, a ewentualnie później będzie więcej luzu w sytuacji kiedy wszystko będzie po "naszemu".
0
@Stinger Ja tam z remisu jutro też będę zadowolony, byle tylko wszyscy skończyli mecz cali i zdrowi.
0
@Stinger mimo wszystko tak jak zwykle mecze z Realem faktycznie sa o tzw 6 pkt, to tym razem tak nie bedzie - glownie ze wzgledu na przewage jaka mamy nad nimi i nawet porazka nie sprawi, ze Real wygra z nami lige.
Wziąłbym niską porazke z Realem w ciemno wiedzac, ze wygramy z Atletico w pierwszym spotkaniu 3-0 lub lepiej.
Oczywiście bardzo chce zebysmy wygrali, ale jakbym mial wybierac np.:
Barca - Real 1-2
Barca - Atletico 3-0
i Barca Atletico 2-1
Barca - Real 2-0 lub 2-1
To wybralbym pierwsza opcje :)